DIY kendin yap
Master sınıfları, talimatlar, faydalı ipuçları, yemek tarifleri.
» » »Scrapbooking kağıdı

Scrapbooking kağıdı

Master sınıfları:

İğne kutusu

Dikkat etmeyeceğimiz en basit şeylerden bile, çöpü değerlendiriyoruz, başka hiçbir şeyin aksine değerli bir şey yapabilirsiniz. Örneğin, zaten çöp kutusuna giden bir sıradan karton kutuyu bağlarsanız

Kağıt kalem standı

İşyerinizi çeşitli cihazların yardımı ile düzenleyebilirsiniz. İğne işi sevenler için, onları kendi ellerinizle yaratmak ilginç olacaktır. Örneğin, bir kalem standının adım adım üretimi bu atölyede gösterilmektedir.

Telif kağıdı

El yapımı kağıt yapımı çok yaratıcı ve etkileyici bir işlemdir. Bu ana sınıfın özelliği, kendi yazarınızın makalesini oluşturmak için, herhangi bir özel cihaza ve malzemeye ihtiyacınız yok.

Güzel kartpostal kağıt yapma

Doğum gününe davet edildiğinde, şimdiki zaman dışında, ilk olarak ne düşünüyorsun? Tabii ki, güzel bir kartpostal hakkında. Kartpostalların seçimine genellikle özel önem verilir. Onun sadece güzel olmasını değil, aynı zamanda eğlenceli olmasını da istiyorum.
«Kendin yap - Kendin yap"- evde doğaçlama malzemelerden ve nesnelerden yapılmış ilginç ev yapımı ürünlerden oluşan bir site. Fotoğraflar ve açıklamalar, teknolojiler, iş örnekleri içeren adım adım ustalık sınıfları - tüm bunlar gerçek bir usta veya sadece bir zanaatkarın ihtiyaç için ihtiyacı var. Herhangi bir karmaşıklığın zanaat, yaratıcılık için yön ve fikirlerin geniş bir seçim.

Ayrıca okuyun

Çamaşır makineleri için hata kodları