DIY kendin yap
Master sınıfları, talimatlar, faydalı ipuçları, yemek tarifleri.
» » »Boya bulaşıkları

Boyama eşyaları

Master sınıfları:

Harç ve havaneli boyama

Alışılmadık bir şey evinizde görünebilir mağazadan değil, kendiniz oluşturabilirsiniz. İğne işi yapan yeni başlayanlara, harcı stilize papatyalar şeklinde basit bir tasarımla boyamaları tavsiye edilebilir. Ürüne ekle

Mozaik desenli harç ve havaneli boyama

Mutfağın içini çeşitlendirmek ve ona parlak renkler getirmek, bulaşık rafında yeni bir eleman yaratmaya yardımcı olacaktır. Kullanışlı, işlevsel ve şüphesiz güzel olmalı. Boşlukları harç ve havan tokası şeklinde masif ahşaptan boyamak istiyorum

Cam boyama

Sade yemekler bazen çok donuklaşıyor. Bu kasırgayı düzeltmenin en iyi yolu boya eklemektir. Bazen sıradan camların ve hatta daha fazla tabakların nasıl dekore edileceği çok net değildir. Tabii ki, kaplar ayrı ve zordur.

Glitter boyalı plakalar

Bir keresinde bir tabak boyamaya karar verdim, bunun için bir zamanlar vitray boyaları kullandım. Ancak bu sefer parlak bir tablo çizmeye karar verdim, bunun için çok renkli pırıltılar ve kalıcı kalemleri denemeye karar verdim.

Orijinal çay çifti

Giderek daha sık, bir hediye olarak, bir yazarın küçük bir şey seçmeye çalışıyoruz. Kendi ellerinizle yapmayı teklif ediyoruz. Yaratıcılık için, sade bir çift cam çayın yanı sıra, seramik boyama için özel boyalara ihtiyacınız var.

Bir porselen tabak boyayın

Cam boyama gibi heyecan verici bir ders tarafından yakalandığım için, ebedi sorunun “Ne verilecek?” Sorusunun bir şekilde kendiliğinden çözüldüğünü öğrenmekten memnun oldum. Sonuçta, herhangi bir fırsat için, her zaman hazırda özel küçük bir şey var.
«Kendin yap - Kendin yap"- evde doğaçlama malzemelerden ve nesnelerden yapılmış ilginç ev yapımı ürünlerden oluşan bir site. Fotoğraflar ve açıklamalar, teknolojiler, iş örnekleri içeren adım adım ustalık sınıfları - tüm bunlar gerçek bir usta veya sadece bir zanaatkarın ihtiyaç için ihtiyacı var. Herhangi bir karmaşıklığın zanaat, yaratıcılık için yön ve fikirlerin geniş bir seçim.

Ayrıca okuyun

Çamaşır makineleri için hata kodları