DIY kendin yap
Master sınıfları, talimatlar, faydalı ipuçları, yemek tarifleri.
» » »Bir kedi için çok basit bir yatak
Kediler için yaşamdaki en önemli şeylerden biri uyku. Zamanlarının çoğunu en beklenmedik köşelerde uyurken veya sessizce yatarak geçirmeyi tercih ediyorlar. Kediler, hiç olmadığı kadar kolaylık ve rahatlık seven ve değer veren canlılardır.
Küçük ev üyelerimizi hepimiz seviyoruz ve çoğu zaman yaşam koşullarını iyileştirmek istiyoruz, ancak çoğu zaman en basit evler veya kedi yatakları bile çok pahalıdır veya sadece böyle küçük evler satın almakta uyumazlar. Ancak bu, kuytu evcil hayvanımızı evde mahrum edeceğimiz anlamına gelmez. Bu nedenle, neredeyse herkes için evde olan doğaçlama araçlardan rahat bir kedi yatağı yapacağız.
Bir kedi için çok basit yatak

Daha fazla çalışma için aşağıdaki malzemelere ihtiyacımız var:
  • Pastanın altından plastik kap örtüsü (kap ne kadar büyükse, o kadar çok evcil hayvan sığar).
  • Küçük bir yastık (veya doldurmak için yeterli kumaş).
  • Küçük ekose veya kumaş.
  • Eski fular veya fular

Bir kedi için çok basit yatak

Bir kedi için yatak yapmak


1. Yapısal sertlik için, kapak doğrudan kenarın altında birkaç tabaka halinde (en az üç) bantla önceden alınabilir. Bütün bunlar farkedilemez olacak, çünkü gelecekte bir bezle saklayacağız. Kabın kapağına bir yastık koyun. Ayrıca uzun süre kullanılmayan kumaş çeşitlerini de koyabilirsiniz.
Bir kedi için çok basit yatak

2. Ardından bir battaniye veya üzerinizde bulunan başka bir kumaşla örtün.
Bir kedi için çok basit yatak

3. Fotoğrafta gösterildiği gibi bir eşarp veya sadece eski bir snood ile sarın.
Bir kedi için çok basit yatak

Evcil hayvanlarınız bu kadar rahat bir yerle mutlu olacaktır. Asıl mesele, örneğin, bir pencere pervazına (tabii ki pencerelerden eskimezse), sokağın ilginç bir manzarasının ortaya çıkması ve yakınlarda, yüzeyi ısıtan bir pil bulunması gibi, odada bir köşe seçmek. Kedi için bir yatak yapmak önemlidir, böylece evcil hayvanın içinde rahat ve özgür hissedebilirsiniz.
Ayrıca böyle bir yatak yıkamada pratik olacaktır, çünkü her şey kolayca çıkarılabilir ve istiflenebilir. Yün özel bir yapışkan rulo ile temizlenebilir. Kapak gelince, aniden çatlarsa zamanla değiştirilebilir, çünkü en az birkaç ayda bir kek yiyoruz.
Bir kedi için çok basit yatak

Ve kalanı kullanmak da ilginç:
Ondan (kabın dibinden pastadan), kabın tabanının iki kenarını bir iple bağlayıp pencere çerçevesine sıkıştırarak bir kuş besleyici oluşturabilirsiniz. Böyle bir besleyici basit olacak ve uzun sürecek. Evcil hayvanlarınız, sahiplerinin sevgi dolu elleriyle yapılan bir kanepede uyuyacak ve pencerenin dışına çıkmış kuşlara bakacaklardır.
Bir kedi için çok basit yatak
Geri git
Yorumlar (0)

Ayrıca okuyun

Çamaşır makineleri için hata kodları