DIY kendin yap
Master sınıfları, talimatlar, faydalı ipuçları, yemek tarifleri.
» » » »Noel ağacı oyuncak" Snowman "
Yılbaşı ağacını oyuncaklarla süsleme geleneği uzun zamandır var. Son zamanlarda, DIY oyuncaklar özellikle popüler olmuştur. Karton, keçe, pamuk yünü veya hatta atık malzemeden yapılabilirler. Noel ağacı “Kardan Adam” için eski bir gazete ve şekerden bir oyuncak yapmayı öneriyorum. Fırsatları Olağandışı? O zaman başlayalım!
Bir Yılbaşı Kardan Adam yaratmak için ihtiyacımız var:
  • Gazete veya beyaz albüm sayfası;
  • Scotch tape
  • makas;
  • kürdan;
  • Tutkal tabancası veya tutkal momenti;
  • şeker;
  • dekorasyon bir kardan adam (2 küçük düğme; 2 göz; saten kurdele; küçük bir turuncu karton parçası).

Adım 1. Küçük bir gazete parçası veya beyaz bir albüm sayfası alın. Şimdi küçük bir top topla. Uzun süre yuvarlanırsanız, gazete oldukça yoğun bir top haline gelir. Büyüklüğü, oraya kaç gazete kağıdı yerleştirdiğinize bağlı. Topun gerçekten yoğun olduğu ortaya çıkması için toplamanız gerekir (albüm sayfasından kardan adam gazeteden daha yoğun çıkacaktır). Bu toplardan sadece üçünü yapalım. Birincisi büyük, ikincisi orta, üçüncüsü küçük olacak.
Noel ağacı oyuncak kardan adam

Adım 2. Her bilyenin üzerine yapışkan bant. Bu, onlara daha yuvarlak ve eşit bir şekil vermek için gereklidir.
Noel ağacı oyuncak kardan adam

Noel ağacı oyuncak kardan adam

Adım 3. Şimdi eğlenceli kısım başlıyor. Bunun için şekere ihtiyacımız var. Kürdan en küçük topumuzu deler. Bir kürdan üzerine sıkıca monte edilmesi gerekir. Bunu yapacağız, böylece tutmamız uygun olur. Tüm top tutkal uygular, bu bir tutkal tabancası veya tutkal Moment ile yapılabilir. Sonra topu şekere sokun, bu kardan adam kardan yapılmış etkisi yaratacaktır.
Noel ağacı oyuncak kardan adam

Noel ağacı oyuncak kardan adam

Adım 4. Şimdi orta ve büyük toplarımızı alın, aynı şekilde şekerler halinde yuvarlayın. Üç topu da kürdanla birleştiriyoruz. Topların birbirine sıkıca sabitlenmesi gerekir. Altta büyük bir top olmalı, daha sonra ortada ve sonunda en küçük olmalıdır.
Noel ağacı oyuncak kardan adam

Noel ağacı oyuncak kardan adam

Noel ağacı oyuncak kardan adam

Adım 5. Kardan Adam'ı süslemek için kalır. Saten kurdeleyi alın ve kardan adamın boynuna sarın - bu bir eşarp olacaktır. Sonra, 2 küçük göz tutkal, küçük boncuk ile değiştirilebilir. Ayrıca gövdeye iki düğme yapıştırıyoruz.
Noel ağacı oyuncak kardan adam

Adım 6. Bir Noel ağacına bir kardan adam asıp kardan adam kafasına takabilmek için ince bir ipten bir döngü yapın. Bir burun yapmak için kalır. Küçük bir turuncu karton parçasından küçük bir koni yapar ve yapıştırırız. İstenirse, bir Kardan Adam'ı şapka, örneğin küçük bir şapka veya bir kova yapabilirsiniz. Yaratıcı olun!
Noel ağacı oyuncak kardan adam

İşte bu, Kardan Adam hazır!
Noel ağacı oyuncak kardan adam

Böyle harika bir oyuncak kesinlikle Noel ağacını süsleyecek ve şeker kardan adam kardan kalıp etkisi yaratır. Ve çocukları bu işe çekerseniz, çok mutlu olacaklar!
Geri git
Yorumlar (0)

Ayrıca okuyun

Çamaşır makineleri için hata kodları