DIY kendin yap
Master sınıfları, talimatlar, faydalı ipuçları, yemek tarifleri.
» » » »Kansashi Yılbaşı Yayları
Yaylar neden ana sınıfta Noel deniyor? Görünümleri kış tatili temasını yansıtıyor. Saten ve rep kurdeleler kırmızı-yeşil topluluğu süslü bir Noel ağacını andırıyor. Ayrıca, bugün mağazalarda kolayca bulabileceğiniz Yılbaşı dekoruna sahip özel bir şerit seçildi. Ayaz desenlerin ışıltısını andıran değerli ev yapımı merkeze de dikkat etmeye değer. İsterseniz bu tatil seçeneğini yapabilirsiniz. Aksesuarların kolay ve hızlı bir şekilde seçilebilmesi için, detaylı bir malzeme listesi ve fiyonklama adımları verilmektedir.
Kansashi Yılbaşı Yayları

Güzel bir Noel yayı için aşağıdaki aksesuarlara ihtiyacınız olacak:
 • - 4 adet yeşil renkli saten kurdele parçası - 4 * 9 cm;
 • - 1 parıltılı yeşil brokar bölümü - 2 * 18 cm;
 • - Yılbaşı desenli 4 adet rep kurdele (Noel ağaçları, kar taneleri, geyik veya başka bir seçenek görüntüsü ile) kırmızı - 2.5 * 8 cm;
 • - yeşil renkli saten kurdele 1 bölüm - 1.2 * 10 cm;
 • - Yeşil renkli saten kurdele 6 kareler - 2.5 x 2.5 cm;
 • - 6 adet yeşil brokar kareler - 2 x 2 cm;
 • - 8 mm çapında 6 kırmızı boncuk;
 • - 1 cm çapında beyaz renkli 4 yarım boncuk;
 • - 8 mm çapında 1 yeşil yarım boncuk;
 • - 3 mm çapında 36 beyaz boncuk;
 • - yaklaşık 8 cm uzunluğunda strass köpüklü gümüş zincir;
 • - 39 adet küçük yeşil boncuk;
 • - çanlar şeklinde 2 altın kucaklama;
 • - 2 yeşil (altın), 8 cm uzunluğunda bağlar (veya birini ikinciden 1 cm daha uzun kesiyor);
 • - beyaz renkte keçe tabanı (güzel bir merkez oluşturmak için küçük bir kare);
 • - bir elastik bant veya klips, otomatik saç tokası veya bir iğne - sizin seçtiğiniz dekorasyonun herhangi bir temeli.

Kansashi Yılbaşı Yayları

Bu süreçte, birkaç adım uygulamanız gerekir: yarım boncuktan ilginç bir orta hazırlayın, bir zincir zinciri ve boncuklar, yay için halkalar yapın ve muhteşem bir modelin montajını yapın, fırçaları modelleyin.

Kendi elinizle DIY yaylar nasıl yapılır


1. İlk fotoğrafta malzeme türleri sunulmuştur. Gerekli sayıda bölüm, boncuk ve sarılmalar listede belirtilmiştir.
Kansashi Yılbaşı Yayları

2. Yılbaşı desenli (yılbaşı ağaçları, kar taneleri) kırmızı bayraklı kurdele çok hoş görünüyor. Bu önerilen mücevherin ilk vurgulaması. İki taraftan da kesimler daha hafif bir şekilde şarkı söyler ve döngüler oluşturur. İkinci fotoğrafta ilmeklerin görünümü gösterilmiştir.
Kansashi Yılbaşı Yayları

3. Diğer bir yay tabakası yeşil ve kırmızı çizgilerden oluşan saten olacaktır. Uzunlukları üçüncü fotoğrafta gösterildiği gibi hizalayın ve uçlarını söyleyin.
Kansashi Yılbaşı Yayları

4. 4 tane daha kırmızı-yeşil halka yapın.
5. Hazırlanan ilmekleri derecelere göre birbirine yapıştırın. Beşinci fotoğraf, X şeklindeki rep ve saten boşlukları almanız gerektiğini gösterir. Brokar şeridinden, her iki tarafın da merkeze yapıştırılmasını sağlayan çift yaylı bir ilmek yapın.
Kansashi Yılbaşı Yayları

6. Altıncı fotoğrafta gösterildiği gibi süslemenin tabanını yapın. Önceden hazırlanmış tüm katmanların yanı sıra, sarma için ince bir yeşil şerit kullanın.
Kansashi Yılbaşı Yayları

7. Güzel orta, bu derste önerilen bir sonraki vurgudur. Yedinci fotoğrafın rehberliğinde kendin yapmak kolaydır. Beyaz bir keçe üzerine yeşil bir yarım boncuk yapıştırın. Daha sonra, beyaz boncuklarla dikin, ancak iplikler görünmemelidir. Bundan sonra, tırabzan zincirini dairenin etrafına yapıştırın. Bu aşamada simülasyonu durdurabilir veya devam ettirebilirsiniz.
Kansashi Yılbaşı Yayları

Kansashi Yılbaşı Yayları

8. Şık bir merkez yapmak istiyorsanız, çevresine başka bir sıra beyaz boncuk ekleyin. Sonra yeşil boncuklar dikin. Ancak o zaman fazlalık manikür makasıyla kesilmiş. Sekizinci fotoğraf, ilk boncuk sırasının 12 parça, ikincisi 24 parçadan oluştuğunu göstermektedir.
9. Şimdi, dokuzuncu fotoğrafta çalışmak için neye ihtiyacınız olduğunu inceleyerek fırçalara dikkat edin. Yeşil saten ve brokar, yeşil ayakkabı bağcığı, kucaklama ve boncuk kare parçaları hazırlayın.
Kansashi Yılbaşı Yayları

Kansashi Yılbaşı Yayları

10. Karelerden çiftler güzel keskin yaprakları oluşturur kanzashi. Modelleme aşamaları onuncu fotoğrafta açıkça gösterilmiştir.
11. Temel olarak ayakkabı bağcığı alarak uzun fırçalar yapın. On birinci fotoğrafta, ayakkabı bağlarının üst kenarının serbest bırakılması gerektiğini görebilirsiniz ve karşı taraftaki 3 keskin çift yaprak üzerinde, elde edilen buketlere sarılarak, kırmızı boncuklarla bastırın.
Kansashi Yılbaşı Yayları

12. Bağcıkların üst uçlarını yayın ortasına yapıştırın.
13. Parlak bir ev yapımı merkezi üstüne yapıştırın.
Kansashi Yılbaşı Yayları

Kansashi Yılbaşı Yayları

Kansashi Yılbaşı Yayları

Güzel bir Noel çifti yay yapın, seçilen tabanı arkadan yapıştırın.
Geri git
Yorumlar (0)

Ayrıca okuyun

Çamaşır makineleri için hata kodları