DIY kendin yap
Master sınıfları, talimatlar, faydalı ipuçları, yemek tarifleri.
» »Asılı çiçekler
Güzel bir gün bahçemi ekstra asılı çiçeklerle süslemeye karar verdim. Bahçede daha canlı bir atmosfer yaratmak için bir çitten sarkmak istedim. Sadece yuvarlak asma tencere satan dükkana gittim. Tabii ki bana bak ya da fiyat ile uygun değildi. Sonra yağmur suyundan bir boru gözüme takıldı.
Çiçek asılı

Fikir tek başına olgunlaştı. Boruyu alın, uzunlamasına bir kesin, tapaları kenarlarından yapıştırın.
PVC borular çürümez, bozulmaz. Kelimelerin tam anlamıyla binlerce yıl dayanıyorlar.
Dört inçlik bir PVC boru aldım. Üç katmanlı bir asma çiçek bahçesi yapmak için üç özdeş parça kestim.
Çiçek asılı

Sonunda, borunun yarısından biraz daha azını gördüm; ayrıca sıradan bir el testeresiyle de görebilirsiniz. Çapakları bir dosya ile temizledi. Fişleri yapıştırıcı ile yapıştırdım.
Çiçek asılı

Sabitlemek için üstteki tapalara delikler açtım. Ayrıca aşağıdan delikler açtım, böylece yağmur yağarsa fazla su birikmeyecek, çünkü bu kutu sokakta asılı kalacak. Ardından farklı uzunluklarda üç kapta ipi kaçırdı.
Çiçek asılı

Çekmeceleri toprakla doldurduk. Drenaj deliklerinin tıkanmasını önlemek için, kumaşı en altta birkaç katmana yerleştirdim. Çiçek dikti ve bu tasarımı çitin üzerine astı.
Çiçek asılı

Görünüyor, size söyleyeyim, çok sağlıklı. Bu plastik yapılar sadece bahçede değil aynı zamanda evde, balkonda vb. Kullanılabilir. Bu ana sınıfın en büyük avantajı elbette tasarımın ucuzluğu ve basitliğidir.
Geri git
Yorumlar (0)

Ayrıca okuyun

Çamaşır makineleri için hata kodları