DIY kendin yap
Master sınıfları, talimatlar, faydalı ipuçları, yemek tarifleri.
» » » »Kahve lambası ... Jüt Abajur
Kahve lambamı seviyorum ... Jüt abajur.
Kahve lambaları Jüt Abajur

Kahve lambaları Jüt Abajur

Onlara girerken meskenler var ve onların özel bir atmosfere sahip olduklarını ve bir tasarım olmadığını hemen anlıyorsunuz. mobilya veya pahalı perdeler, böyle yerlerde bir "evin ruhu" var. Küçük şeyler gibi görünecek: duvarlardaki reprodüksiyonlar, temiz yemekler ya da bakım sahiplerinin elleri tarafından yapılan eğlenceli küçük şeyler. Bu makalede ele alınacak olan bu güzel iç detaylardan biri hakkında.
İhtiyacınız olacak:
 • Kanvas çanta (bir veya daha fazla);
 • Telden bitmiş tel çerçeve;
 • Tebeşir, eski sabun veya kurşun kalem;
 • makas;
 • Kağıt ya da kağıdın izlenmesi;
 • Teyelleme ipliği;
 • Kapron ipliği;
 • İğneler.


Kahve lambaları Jüt Abajur

Şanslıysanız ve bir kahve dükkanının yakınında yaşıyorsanız - işçilerinizden ödünç vermelerini isteyin - kahve içmek için kullanılan bazı kanvas çantalar veya çantalar. Genellikle, “böyle iyi” sadece onlarla toplu haldedir ve paylaşmaya hazırdır. Başka bir seçenek var, bu tür çantalar İnternet üzerinden satın alınabilir, bu tür bir lotun fiyatı genellikle parça başına 2-3 dolar.
Tabii ki, onu kullanabilirsiniz - başka bir kumaş, pamuk veya ipek, ama bundan sonra abajur rengini kaybeder. Sonuçta, saten lambalar genellikle boudoir tarzı oturma odalarında bulunabilir ve pamuklu veya parlak şeritler tarafından miras alınan lambalar, Sovyet zamanlarından beri birçok kişi tarafından miras kalmıştır. Davanın jüt gibi sıra dışı bir malzeme olup olmadığı. İlk bakışta, basit görünüyor, ancak ondan ürünler zarif ve çok özgün görünüyor. Böyle bir lamba hem komodinin üzerinde hem de oturma odasında uygun görünecektir. Bunu kendin için yapabilir veya arkadaşlarına verebilirsin.

Tel çerçeveyi bulun.


Kahve lambaları Jüt Abajur

Kahve lambaları Jüt Abajur

Eski üründen kumaşı söküp çerçeveyi ödünç alarak abajurunuza ikinci bir hayat verebilirsiniz veya internette bitmiş bir tel çerçeve satın alabilirsiniz. Deneyleriniz için sadece bir ürün seçtiyseniz - eski abajurun sökülmesinde son derece dikkatli olun ... Bunu örnek olarak kullanabilirsiniz. Sıfırdan başlarsanız, bir kağıt desene ihtiyacınız olacaktır. Davul şeklinde basit bir abajur yapmak istiyorsanız, çevresi ne olmalı düşünmelisiniz. Eğer panelleri olan bir lamba ise - onlardan birini aydınger kağıda veya bir kağıda çizin ve her iki tarafta da bu basit işlemi yapın. Bunları birleştirerek bastırın ve uygun olup olmadıklarını görmek için abajurun etrafına sarın. Abajur tabanının esnek olması gerektiğini unutmayın, aksi halde ürününüzün görünümü mükemmel olmaktan uzak olacaktır. Ve elbette, kuvvetli, böylece yarattığınız mucize mümkün olduğunca uzun sürecek.

Toplamaya başla


Kahve lambaları Jüt Abajur

Kahve lambaları Jüt Abajur

Abajurunuzun çerçevesinin boyutuna bağlı olarak, çantanın bir tarafından yapabilirsiniz, ancak başyapıtınızı daha hacimli hale getirmenize izin verecek her iki tarafa da ihtiyacınız olabilir. Hazır boşluğu tuval üzerine koyun ve gelecekteki abajurunuzu kesin, fazla kumaşı kesin, her tarafın yaklaşık 1 / 2'sini bırakın. Bu sürece, özel bir dikkatle yaklaşılmalıdır. yanlış yapılmış bir desen yapılan tüm işleri rayından çıkarabilir.
Kumaşı abajurun etrafına sarmaya başlayın. Tel tabanına tutturmak için tutkal kullandım, sonra da jüt (bir donanım mağazasında bulduğum yapıda çiviye benzeyen bir iplik) ve büyük bir iğne kullanarak çerçeveye “diktim”). Kumaşın eğrilmesini önlemek için daha önce ham yapıştırılmışım, ancak yeteneklerinize güveniyorsanız, onsuz yapabilirsiniz.Tuvalinizden yapılmış lambanız için düşük güçlü bir ampul en uygunudur.
Kahve lambaları Jüt Abajur

Kahve lambaları Jüt Abajur

Geri git
Yorumlar (3)
 1. Denis
  #1 Denis misafir 7 Ağustos 2017 1:17.
  3
  Çok güzel abajur. Kesinlikle benzer bir çanta bulacağım ve kendime bir tane yapacağım. Master sınıf için teşekkürler!
 2. Lina Monroe
  #2 Lina Monroe misafir 8 Ağustos 2017 10:51
  0
  Bu tarzdan gerçekten hoşlanıyorum, ne yazık ki eski bir gereksiz abajurum yok, ama muhtemelen en basit ve çok güzel olmayan birini satın alabilir ve ondan böyle bir sanat eserini yapabilirsiniz. Gerçekten çok havalı görünüyor
 3. ji45da
  #3 ji45da misafir 10 Ağustos 2017 10:53
  0
  Ders için çok teşekkür ederim! Diyor ki: “Her şey ustaca basittir.” Asgari maliyet ve çaba ve sonuç kesinlikle dikkatsiz bırakılmayacak şık, orijinal bir lambadır.

Ayrıca okuyun

Çamaşır makineleri için hata kodları