DIY kendin yap
Master sınıfları, talimatlar, faydalı ipuçları, yemek tarifleri.
» » » »Erkek tişörtü kadına nasıl dönüştürülür
Düzenli bir tişört unisex kıyafet olarak kabul edilir. Bu kıyafet her iki cinsiyet tarafından da giyilir. Doğal kumaşlardan yapıldığı için, spor yapmak için rahat olduğu ve günlük yaşamda her zaman kullanışlı olacağı için rahattır.
Erkek tişörtü kadına nasıl dönüştürülür

Fakat kızlar genellikle spor giyimde bile daha kadınsı görünmek isterler. Bu durumda, sıradan bir erkek tişörtü bir kadına dönüştürülebilir! Tam da ihtiyacınız olan şey: boynu değiştirin, silueti sarar ve kolları sıkın.
Belki birileri, bu tür manipülasyonlarda, artık mağazada herhangi bir figür için kolayca bir kadın tişörtü alabileceğinizin bir anlam ifade etmeyeceğini, ancak “yeniden yapılanmanın” aynı zamanda heyecan verici bir hobi olduğunu söyleyecektir. Ve genellikle böyle olur: bir koca kocasına (erkek kardeş, baba) tişört verilirdi, ancak boyuna uymuyordu. Yeni kıyafetler ve yazık, giyecek kimse yok. Bu durumda, böyle "değişiklikler" kurtarmaya gelir.
Erkek tişörtü kadına nasıl dönüştürülür

Destek materyalleri ve mekanizmaları
Erkek tişörtünden kadına dönüş için, şunlara ihtiyacınız olacak:
  • makas;
  • tonlu tişörtlü iplikler;
  • dikiş makinası;
  • terzi pimleri;
  • artığıdır;
  • iğne

İş emri
1. Tişörtün ilk versiyonunu deneyin, geleceğin boynunun derinliğini ve şeklini bir kalıntı ile çizin. Burada yaka yarım daire şeklinde olacaktır. Görüntüye daha fazla dişilik verir ve daha doğal görünür. Fazlalığı keskin bir makasla kesin.
Erkek tişörtü kadına nasıl dönüştürülür

2. Bir siluet, yan dikişleri değiştirmeye yardımcı olacaktır. Onları kolların dikişleriyle birlikte taşırız. İlk olarak, gelecekteki çizginin çizgisini terzi iğneleriyle çiziyoruz (ya da bir iğneyle bastırmak mümkün). Manşonun kenarından başlıyoruz, kol deliğini takip ediyoruz, çizgiyi pürüzsüz bir şekilde yan dikişe indirgiyoruz. Eğer gömlek geniş ve kalçada ise, dikişe ürünün dibine kadar devam etmelisiniz. Denemeden sonra, sonuç uygunsa, fazlalığı kesin ve makine hattını döşeyin.
Erkek tişörtü kadına nasıl dönüştürülür

3. Boyunu işlemek için kalır. Bu durumda, hem makine hem de manuel dikiş uygundur. Bu durumda, kör bir dikiş kullanılır. Onun için keskin bir iğne alıyoruz ve ürünün tonuyla iplik alıyoruz.
Erkek tişörtü kadına nasıl dönüştürülür

Şimdi ürün ütülenmiştir ve "yeniden işleme" hazır!
Erkek tişörtü kadına nasıl dönüştürülür

Sonuç olarak, çok basit manipülasyonlardan sonra, standart tişörtden daraltılmış kollu ve takılı bir silueti olan daha kadınsı bir versiyona ulaştık.
Geri git
Yorumlar (0)

Ayrıca okuyun

Çamaşır makineleri için hata kodları