DIY kendin yap
Master sınıfları, talimatlar, faydalı ipuçları, yemek tarifleri.
» » »Bir mücevher tutucu yapmak
Bir mücevher tutucu yapmak

Herhangi bir kız veya kadın takı sever - küpeler, yüzükler, bilezikler, bu yüzden hediye takı için bir tutucu olarak her zaman talep olacak. Özellikle şık bir elbise içinde kırılgan bir manken şeklinde ise. Daha önce de belirtildiği gibi, bu hediye her yaştaki kadınlar için geçerlidir, küpeler, yüzükler, zincirler için bir askı olarak kullanılabilir, ayrıca odanın içini mükemmel bir şekilde dekore eder. Bu harika küçük şeyin üretimi için aşağıdaki malzemeleri kullanıyoruz:
 • Polimer kil (ten rengi).
 • Kil Moment (saydam).
 • Herhangi bir şekilde tutucular.
 • Kurdeleler, örgü, boncuklar, dantel.
 • Akrilik boyalar

Bir mücevher tutucu yapmak

Şekillendirme işlemi


Elbette tüm süreç kuklaların bedeninin modellenmesiyle başlar. Ellerinizi yıkadıktan sonra ellerinizi kille karıştırın. Gövde, boyun, bel, kalça modası. Kildeki küçük kırışıklıkları gidermek için yan yana hareket ettirmek için tahta bir çubuk kullanın. Göğüs için iki top biçimlendirdikten sonra tekrar bir sopayla vücuda oturtun. Şeklin eşit olduğundan, omuzların aynı seviyede olduğundan emin olun. Parmağınızın arkası sayesinde, gereksiz kıvrımları düzeltin. Manken üzerinde parmak izi kalmadığından emin olun. Daha sonra, tutucuyu ellerin yerine dikkatlice yerleştirin ve bacakların yerine, kilimde bir asa veya metal bir sapı da benim durumumda olduğu gibi vidalayın. Bunları bulabileceğiniz farklı tutucular kullanabilirsiniz, örneğin bukleleri diğer gereksiz metal altlıklardan uyarladım, telden yapabilir veya bu durumda uygun olan plastik parçaları bulabilirsiniz. Yine, şeklin ne olduğuna bağlı olarak hem el yerine hem de baş manken boynuna yerleştirilebilirler. Şimdi bir tavır alalım. Kilden bir top yaparız, polietilen üzerine koyarız, böylece kil masaya yapışmaz ve yuvarlak bir stand yaparız. Standın ortasına metal bir çubukla daha sonra yerleştirilecek bir delik açmayı unutmayın. Kalıplama tamamlandığında, bir sonraki aşamaya geçin - ürünü su içinde pişirin.
Bir mücevher tutucu yapmak

Biten formdaki tüm tutucularla figürü serbestçe yerleştirebileceğiniz bir tava bulun. Mankenin üstüne bir stand koymak zorunda kalmazken, sadece bir tencerede mankenin yanında pişiriyorsunuz. Su kaynamaya başladığında, 10 dakika bekleyin ve fırını kapatın. Boşaltın, ürünü soğutun, pişirildikten sonra hala kırılgan olduğundan, düşmesini önleyin. Her şey soğuduğunda, bir demir çubuklu mankeni standa sokun ve figürünüzü farklı unsurlarla süslemeye başlayın.

Kukla dekorasyon


Öncelikle elbisenin ne rengine bağlı olarak tüm mücevher tutucular ve standı tek bir renkle, örneğin beyaz veya altınla boyayın. Buradaki varyasyonlar çok farklı olabilir. Stand, kumaştan yapılmış bir çiçek veya bir parça dantel ile dekore edilebilir.
Bir mücevher tutucu yapmak

Şimdi tüm küçük işler bittiğine göre, elbise ile meşgul olma zamanı. Farklı genişliklerde ve yapışkanlarda saten kurdeleler kullanarak bir elbise oluşturuyoruz. İplik ve iğne kullanmak gerekli değildir, esas olan şeritlerin genişliğini doğru tahmin etmektir. Belin etrafına, şeridin inceltmesini, eteğin daha geniş olmasına izin verin, eklemleri ince dantel ile eteğin kenarlarına yerleştirin. Bu tür el sanatları için, tül gibi şekillerini çok iyi dökmeyen ve tutamayan kumaşlar çok uygundur. Bununla, iki üç katlı hava etekleri yapabilirsiniz. Saten kurdelenin üstünde tek bir kat tül bile muhteşem görünüyor. Uygunsa, eteği boncuklarla, mini fiyonklarla süsleyin. Yaylar genellikle en ince şeritlerden yapılır. Göğüs çizgisinin sonunda - boyun çizgisi, ince bir dantel üzerine yapıştırın. Giysilerin tüm ayrıntılarını tutkalla yapıştırın. İşte tüm sürecin sonucu ne olabilir.
Bir mücevher tutucu yapmak

Bir mücevher tutucu yapmak

Veya bunun gibi!
Bir mücevher tutucu yapmak

Adil seks için harika bir hediye hazır, hazır ve vermeye devam ediyor.
Geri git
Yorumlar (1)
 1. Ekaterina Selezneva
  #1 Ekaterina Selezneva misafir 8 Ağustos 2017, 15:18
  0
  Geçmişte dağınık mücevherlerle sonsuz bir hikaye. Yüzük ve küpeler için bu tutucular tasarruf sağlar. Güzel, sevimli sadece bardak altlıkları değil, iç mekanda da güzel bir dekorasyon olacaktır. Birkaç saat içinde yapılırlar ve faydaları ve güzelliği bir yıl boyunca değildir. Kızlara bu tür sahipleri yapmalarını ve kız arkadaşlarına tavsiyelerde bulunmalarını öneririm. Böyle bir şey gözlerinizi güzellik ve zarafetle memnun edecektir.

Ayrıca okuyun

Çamaşır makineleri için hata kodları