Kendin yap
Master sınıfları, talimatlar, faydalı ipuçları, yemek tarifleri.
» » »Boyama para ağacı
Para çekmek ve eve şans getirmek için insanlar çeşitli yöntemlere başvuruyorlar. Para ağacının uzun süre içinde bulunduğu evin sahiplerinin maliyesini koruyabilen ve arttırabilen bir nesne olduğu düşünülmektedir. Para ağacı saksı, resim ve diğer ilginç seçenekler - Farklı varyasyonlarda bulunabilir. Para ağacı her durum için iyi bir hediye olacaktır. Ek olarak, böyle yapmak hediye kendin yapabilirsin.

Bir para ağacı resmi yapmak için ihtiyacınız olacak: resim çerçevesi, sert karton (büyük bir dizüstü bilgisayar kullanabilirsiniz), resme sığacak çuval bezi, resmin içine dikmek için uygun herhangi bir malzeme, kağıt peçeteler, madeni paralar, koyu ayakkabı spreyi, vernik, yapıştırıcı tabancası , demir, makas.

para ağacı resmi


İlk olarak, kartonu çerçeveye serbestçe oturacak şekilde kesin. Kumaşta küçük boşluklar bırakmanız gerekir. Çuval bezi bir yapıştırıcı tabancası ile ütülenmeli ve kartona yapıştırılmalıdır. Çuvalın kenarlarını arkaya döşeyin ve yapıştırın.

para ağacı resmi

para ağacı resmi

para ağacı resmi

para ağacı resmi

para ağacı resmi


Kumaşın iç kısmını alın ve resmin diğer tarafını hafifçe yapıştırın. Ardından, resmin çerçevede olup olmadığını kontrol edin. Resmin temeli hazır.

para ağacı resmi

para ağacı resmi

para ağacı resmi


Peçeteler iki ve dört parçaya bölündü. İnce flagellaları bükün ve branda üzerinde dallar olan bir ağaç oluşturun. Flagella'yı tutkal tabancasıyla yapıştırın.

para ağacı resmi

para ağacı resmi

para ağacı resmi


Sonra resme yazı koyma sırası geldi. Dalları ve gövdeyi yakınındaki paraları yapıştırmak ve muhteşem bir taç oluşturmak gereklidir. Ağacın muhteşem görünmesini sağlamak için, düşen yapraklar gibi ağacın köklerinin yanına biraz daha para basmaya değer.

para ağacı resmi


Resmi karartmak ve son bir görünüm vermek için, paraları koyu renkte bir ayakkabı spreyi ile boyamak gerekir. Bu en iyi açık havada yapılır. Sikke üzerindeki boya 20-30 dakika kurur.

para ağacı resmi

para ağacı resmi


Bundan sonra paralar vernik ile açılmalıdır. Düzenli bir küçük renksiz oje şişesi alabilirsin. İşlemden sonra, fırça siyah boya ile kirlendiğinden ve vernik artık kullanım için uygun olmayacağından, balonun atılması gerekecektir. Bir fırça ile birkaç sikke üzerinde, altın bir parıltı görünür olması için biraz daha sert ovalayabilirsiniz. Vernik kurumasını bekleyin.

para ağacı resmi


Resmi çerçeveye yerleştirin, sıcak tutkalla sabitleyin. Para ağacının hazır olduğu bütün resim bu.

para ağacı resmi
Geri git
Yorumlar (0)

Ayrıca okuyun

Çamaşır makineleri için hata kodları