DIY kendin yap
Master sınıfları, talimatlar, faydalı ipuçları, yemek tarifleri.
» » »Deri ayakkabıların boyutunu arttırmanın bir yolu
Son zamanlarda, böyle bir sıkıntı oldu - kızım deri demi sezonu çizmeler aldım. Ve büyümek, yani daha büyük bir boyuta geçmek istedim. Onları uzun süre ölçtüler, aldılar ve sonuç olarak yanlış boyutta botlar bıraktılar. Eve döndüğümde, botların sadece çıkıntı olmadığını, aynı zamanda neredeyse küçük olduklarını gördüm - ayak başparmağının burnunun üzerinde durdu. Bu utanç verici, sinir bozucu ve tamam. Uzun süredir kederli olmadım ve böyle bir çıkış yolu bulamadım. Sıradan bir pense aldım, sıkma kısmına suya batırılmış sıradan bir bez sardım ve botuma soktum. Botun derisinin, yani çabayla gerilmesi için takılması gerekir. Pense yerine, ayakkabıların istenen boyuta gerilmesi için uygun olan uygun bir katı nesne alabilirsiniz. Şimdi, bir vapur ile normal bir demir alıp ısıtıyoruz. Botların ön kısmına çift katlı bir pamuklu kumaş koyduk ve buğulamaya başladık, ancak dikkatle ve fanatizm olmadan.

Sonra botları bir günlüğüne bırakırız. Yaptığım tüm manipülasyonlardan sonra botların gergin olduğunu söyleyebilirim. Şimdi kızımın başparmağı dinlenmiyor, fakat ayakkabılara rahatça ve rahatça sığabiliyor. Umarım tecrübelerimi faydalı bulursunuz!

deri ayakkabı boyutunu artırmanın yolu

deri ayakkabı boyutunu artırmanın yolu
Geri git
Yorumlar (1)
  1. yavşanotu
    #1 yavşanotu misafir 13 kasım 2017 22:59
    0
    Yazık ki, yine de botların uzunluğunu bu şekilde ne kadar uzattıklarını belirlemediler - boyutun veya bütün boyutun yarısı.
    Genel olarak, uzun zamandır tersine karşı olan bir soru ile ilgilenmekteyim: ayakkabıların boyu nasıl ve ne kadar küçültülür? Satın aldığınız zaman için - ayakkabıların büyüklüğü gibi görünüyor. Ve haftayı taşıdığınızda, ölçünün tam yarısı kadar uzanıyor ve büyüyor. Üzücü olan şey, aynı ayakkabıları yarım beden daha küçük bir bedende hemen satın alamam - ki ben yarım bedenim ama şimdi almıyorlar. Ve kasten daha küçük bir beden satın almak için - onu doğru olana dağıtmak için uygun olmayacağım. :(

Ayrıca okuyun

Çamaşır makineleri için hata kodları