DIY kendin yap
Master sınıfları, talimatlar, faydalı ipuçları, yemek tarifleri.
» » » »Örme Canavar" Teenage Mutant Ninja Turtles "adlı karikatürden yaratılmış Krang
Çocuklarımızın ve torunlarımızın karikatürlerine duydukları çılgınlık, durağan oturmamıza ve oyuncağın mağazada görünmesini beklememize izin vermiyor. Çocuğu en kısa zamanda memnun etmek istiyorum. Krang örmek için iplik çim ve akrilik gerekir. Bu canavarı, 100 g uzunluğunda 380 m iplikten No. 3 kancayla ördüm.

Örme Canavar Krang


İlk önce kafayı ördük. Üzerinde daire içine bağladığımız 6 SC'yi ördüğümüz açık bir döngü ile başlıyoruz. Sonra halkayı serbestçe sarkan bir kuyruk ile sıkın. Daha sonra, daireleri spiral şeklinde örüyoruz, her seferinde daire 6 ilmekle eşit şekilde artıyor. Böylece 11 daire örüyoruz. Artış olmadan başka 9 daire daha örüyoruz. 10. dairede, ilk satırın 28 döngüsünün üzerine 28 hava döngüsü ördük. Sonra daireyi her zamanki gibi bitiririz, döngüye gireriz. Son satırı ilmek sayısını arttırmadan örüyoruz. İçinde dokunaçları ördüğümüz, her 4 döngüyü bir dairede kapatan büyük bir boşluk oluştu (ve karşı sırada 4 döngü). Yani, tentacles spiral olarak 8 ilmek için örülür, sonunda ipliği sıkılaştırırız. 7 dokunaç bulmalıyız. Onları 11 sıradan 15'e kadar farklı şekilde örün. Bazı dokunaçlar özellikle bükülür. Yani, bir yerde her üç defa arka arkaya 2 ilmek örmek. Ve karşı tarafta, bu ekstra halkaları atlayarak boruların kalınlığının aynı kalmasını sağlayın.

Örme Canavar Krang


Başın içinden nasıl göründüğü budur.

Örme Canavar Krang


Çimen kalın olduğu için kumaşı 250 m'de 100 g olan daha kalın ipliklerle örüyoruz. 20 zincir dikişi topluyoruz ve 9 kez "pürüzsüz iplikle 4 sıra ve çim ile 2 sıra" örüyoruz.

Örme Canavar Krang


Hata yapmamak için başın çapını ve kanvasın uzunluğunu kontrol ederiz - eşit olmalıdırlar. Aksi takdirde, çözün veya bağla.

Örme Canavar Krang


Kumaşı kenara dikeriz ve kafasını yüz yüze tutarız.

Örme Canavar Krang


Daha rahat olduğu için onu bir kroşe veya sadece bir iplikle takıyoruz. Açtık.

Örme Canavar Krang


Şimdi açık bir döngüde 18 ilmek topluyoruz ve üç sıra örüyoruz. Satın alınan canavar gözlerini tamamen koruyacaklar. En üstte, gözleri ilk sıraya yapıştırırız ve ipliği sıkıca sıktık, ucu gizleyip kestik.

Örme Canavar Krang


Gözleri dikmek.

Örme Canavar Krang


Dip için bir daire örüyoruz. Çapı vücudun çapı ile aynı olmalıdır.

Örme Canavar Krang


Sintepon veya holofiber ile bebeği tıkayıp dibimizi dikeriz. Üç parmakla örme kalemler. Seti açık bir döngüde başlatır ve 12 döngü öreriz. 3 sıra ördük. Dördüncü sırada, kumaşı 18 döngüye genişletiyoruz ve 2 sıra daha örüyoruz. Sonra parmakları örüyoruz, her biri 6 ilmek üzerinde bir spiral, parmak başına 3 sıra.

Örme Canavar Krang


Palet örme çok basittir. Yine bir açık döngüde 6 ilmek topluyoruz, bir sarmalda 12 sıra daha kapatıp örüyoruz, her sıraya eşit şekilde 6 ilmek ekliyoruz. Syntepon ile dolduruyoruz ve kabuklular basamağı ikiye katlanmış yarımları kapatıyoruz.

Örme Canavar Krang


Şimdi de kanatçıkları, oyuncağın durmadan durabileceği şekilde dikiyoruz. Merkeze hafif bir sıkma yapmak ve bacakları hafifçe dikmek gerekli olacaktır.

Örme Canavar Krang


Dikim, kafaya yakın olan taraflardaki gövdeye geçer.

Örme Canavar Krang


Canavar çok nazik ve biraz utangaç olduğu ortaya çıktı. Gözleri kapandı ve açıldı, çok çırptılar. Ayrıca daha yakın dikilebilirler. Canavar çok yumuşak. Boyut 22 cm yüksekliğinde ve 31 cm çapındaydı. Zhivinki için dokunaçların uçlarına zıt ipliğe sahip birkaç dikiş ekleyin.

Örme Canavar Krang


Güzel değil mi? Kahraman olumsuz olsa da torunum onu ​​çok sevdi.
Geri git
Yorumlar (0)

Ayrıca okuyun

Çamaşır makineleri için hata kodları