DIY kendin yap
Master sınıfları, talimatlar, faydalı ipuçları, yemek tarifleri.
» »Kapron'dan Noel ağacı
Bu Noel ağacını yapmak için ihtiyacınız olacak:
1. Plastik şişe;
2. Boş küçük saksıyı;
3. Küçük bir çift bant;
4. Tencereyi şişeye bağlamak için cıvatalar;
5. Naylon çorap ten rengi;
6. Yeşil renkli iplik “çim”;
7. Hazır veya ev yapımı gözler;
8. Et renkli, yeşil iplikten oluşan iplikler;
9. Dikenlerin üretimi için yağ ya da organze;
10. Zımba;
11. Büyük boncuklar;

1. Kareden bir Noel ağacı yapmaya başlarız, onlar bu durumda sütün altından plastik bir şişe olarak hizmet ederler. Şişe, tencereye sıkıca itilmeli ve vidalanmalıdır.

Kareden bir Noel ağacı yapmaya başlıyoruz


2. Bir şişe üzerine bir çift bant şeridi saksı üzerine sarıyoruz.

Şeridi soyuyoruz


3. İpliği “çim” olan bir çift bantlı şerit şeridi sarın, sentetik kışıyı şişeye sıkıca sarın.

İplikle sarın


4. Kağıttan bir koni çıkarıp sentetik bir kışlayıcı üzerine bir şişeye koyuyoruz. Şişenin sıkıca giyinmesi için yeterli miktarda sintepon bulunmalıdır. Tamamen pürüzsüz olması için koninin boşluğunu İnternet'ten yazdırabilirsiniz. Sentetik kışlayıcıyı aşağıdan doldururuz, böylece kenarları taşmaz.

Kağıt koni yapıyoruz


5. Gelecekteki Noel ağacının yüzü için bir boşluk yaratıyoruz. Bunu yapmak için, ten rengi bir çorap alın, içine sintepondan bir top koyun, kafayı şekillendirin ve ayrıca küçük bir top - gelecekteki burun. Ağacın yüzündeki özelliklere etki ifade etmek için, bebeğin burnunu, yanaklarını ve ağzını et rengi ipliklerle çekeriz. Çekme yoğunluğu arttıkça Noel ağacı da büyür. Çorapları kafaya şişenin üzerine koyarız. Çorapların alt kenarını sentetik kışlaştırıcının altında, koninin kenarından döndürüyoruz.

Boş yapma


6. Sonra, Noel ağacı iğneleri imalatına devam ediyoruz. Bunu yapmak için, tül veya sintepondan 10 * 10 cm büyüklüğündeki kareleri kesin, kareleri çapraz olarak katlar, üçgenler alır, üçgenlerin kenarlarını bükeriz; Bu tül tasarımına popüler olarak korkak denir. "Küçük olanları" dibinden başlayarak Noel ağacına dikin. "İğneler" ne kadar yoğun olursa, o kadar fazla "pound" a ihtiyacınız olacak ve Noel ağacınız o kadar muhteşem olacaktır.

Noel ağacı yüzleri


7. Bir kapron çorabının kalıntılarından tutamakları dikeriz (tüpler oluştururuz ve bunları sentetik bir kışlıklayıcıyla doldururuz). Ten rengi daraltma parmaklarının derisini yapıyoruz. Bitmiş kolları “çim” ile sarın ve omuz hattına dikin. Noel ağacını dekore etmeye devam ediyoruz. Gözlerle donatıyoruz, “Moment” yapıştırıcısına veya aynı çift yapışkan bant yapıştırılmış olabilirler. Dudakları parlak bir kalemle çizeriz. Gerçek bir allıkla donanmış, kaşları ve kirpikleri çizen bir kalemle hafif bir makyaj yaparız. Saçları “çim” den yapıyoruz, gerekli tüyleri veren bu iplik. Saçları örgülere örüyoruz ve bir kurdele ile bağlıyoruz. Her iğneye büyük boncuklar ekiyoruz, bunlar hem monofonik hem de çok renkli olabilir.

iğneler yapmaya devam etmek


Balıksırtı hazır.

Noel ağacından kapron


Not: Noel ağacının güvenli bir şekilde durması için, önce kabın altına çakıl taşları dökebilirsiniz. İstenirse, orman güzelliği veya şapka için bir bere ve bir fular örebilirsiniz, bu tür öğeler ona özel bir çekicilik ve zarafet verebilir.
Geri git
Yorumlar (0)

Ayrıca okuyun

Çamaşır makineleri için hata kodları