DIY kendin yap
Master sınıfları, talimatlar, faydalı ipuçları, yemek tarifleri.
» » » »Parlak ve sıcak ekose
Parlak ve sıcak kendin yap battaniyesi battaniye, iç mekanı süsleyecek ve sevilen biri için harika bir hediye olacaktır. Böyle bir ekose örmek, yeni başlayanlar için bile zor değildir. Asıl mesele biraz sabır göstermek.

Parlak ve sıcak ekose


Bu yüzden, bu çok renkli kareli kumaşı örmek için, sadece iki örgü tekniğine hakim olmalısınız - bir hava döngüsü ve bir kroşe. Bundan sonra V.P. ve S.N.
1. 10 V.P alıyoruz.

Parlak ve sıcak ekose


2. Daha sonra, ilk halkayı en sonda ören halkayı kapatmanız gerekir. 2 tane daha V.P. ördük.

Parlak ve sıcak ekose


3. 2 S.N'yi ördük. hava halkalarının bir halka içine. 2 tane daha V.P. Aynı algoritmayı kullanarak, üç kez daha örüyoruz, fakat 2 S.N yerine. 3 S.N'yi ördük. Sonuç, 4'C 3 sütun sütun ve 2 VP'nin 4 kemerli bir kare olmalıdır.

Parlak ve sıcak ekose


4. VP ile kemerden bir ilmek örmek için ikinci bir renk ekleyin. önceki renk Önceki şemaya göre daha da devam ediyoruz - 2 V.P., 2 S.N., 2 V.P., 3 S.N., 2 V.P., + 3 S.N. aynı döngüye. Yani, önceki renkteki hava halkalarının bir kemerinde, 2 sütun 3 S.N'ye sahip olmalıyız.

Böylece, gelecek karenin şekli olacak bir kare ortaya çıkacak. Yüzüğü kapatıyoruz ve aynı şekilde kare örerek yeni renkler eklemeye devam ediyoruz.
Geri git
Yorumlar (0)

Ayrıca okuyun

Çamaşır makineleri için hata kodları