Kendin yap
Master sınıfları, talimatlar, faydalı ipuçları, yemek tarifleri.
» » »Duvardaki sıradışı duvar resmi
duvardaki sıradışı duvar


Gerekli malzemelerin listesi:
- Bir yaprak kağıt.

Su vermeyecek kalın kağıt kullanmak daha iyidir, kağıt yerine karton alabilirsiniz. Sayfanın formatı kesinlikle herhangi bir şey, hepsi sizin isteklerinize bağlı, ben de A3 formatta bir kağıda boyandım.

- Boyalar. Guaj tercih edilir, çünkü guajla çizim yapılırken, sırasıyla sulu boyadan daha az su gerekir ve kağıt daha az deforme olur.
- fırça
- Bir kavanoz ya da bir bardak su
- kağıt bant
- kurşun kalem
- siyah kalemi
- Bir eskiz için küçük bir sayfa.

Gerekli malzemelerin listesi


Şimdi işe koyulalım. En baştan gelecek panelin bir taslağını çizeceğiz. Desen kesinlikle herhangi biri olabilir, ancak asıl şey, üç bölümün her birinde, benzer bir resim biçimi, tek bir güdü veya yinelenen bir öğe olup olmadığına bakılmaksızın, ortak bir şeyin izlenebilmesidir.

gelecekteki panelinin taslağı


Sonra, planlanan desenler için arka plan hazırlayın. Bir kağıt yaprağını çalışma yüzeyine kağıt bantla tutturup başlayalım. Yaprağın kenarlarındaki yapışkan bant ile güçlü bir şekilde "yapışmanın" faydası yoktur, aksi halde çok fazla kesmeniz gerekir, beş milimetre yeterli olacaktır.

tasarımlar için arka plan hazırlayın


Sonra eğlenceli kısım geliyor - sayfayı boyamak. Üç renk benim için yeterliydi: sarı, kırmızı ve mor. Çok koyu renkler seçilmemelidir, siyah bir işaretleyici arka planlarında görünmez. İsterseniz, o zaman elbette koyu renkleri kullanabilir ve üzerlerine beyaz cila kalemi veya konturu ile çizebilirsiniz. Bir deney açığız.

sac boyama


Boya sizin için daha uygunsa doğrudan kağıda karıştırılabilir, ardından paleti kullanın.

kağıda karıştırın


Sonuç, panel için parlak ve renkli bir arka plandır.

duvar resmi için parlak ve renkli arka plan


Boya kuruduğunda, 1 cm kenarından uzağa uzanarak yaprağın arkasına bir sınır çizin ve sonra içini şemada gösterildiği gibi üç eşit dikdörtgene bölün. Ardından bantla kaplı beyaz kenarları kesin ve kağıdı üç parçaya kesin.

çerçeve çiz


Kağıt hala su boşalmışsa, baskı makinesinin altına koyabilir ve bir süre daha düz durması için bırakabilirsiniz. Her şey hazır olduğunda, bir sonraki adıma geçiyoruz - çizimi eskizden önce bir kalemle, sonra bir kalemle aktarıyoruz.

Eskizden çizim transferi


Ardından, resme daha küçük desenler ekleyin, bir yere boyayın vb. Burada hayal gücünüzü serbest bırakmanız gerekir.

ince desenler


Büyük bir biçimde boyanırsanız, desenleri karmaşıklaştırmak daha iyidir, böylece panel daha muhteşem görünür. En önemli şey denemekten korkmamak.

duvardaki sıradışı duvar


Sana yaratıcı başarılar diliyorum!

duvardaki sıradışı duvar
Geri git
Yorumlar (0)

Ayrıca okuyun

Çamaşır makineleri için hata kodları