DIY kendin yap
Master sınıfları, talimatlar, faydalı ipuçları, yemek tarifleri.
» » » »Silahşör kostümü
Çok geleneksel: çocuk Noel ağacına bir takım elbise ile gitmeli. Tabii ki, mağazada bir Batman veya Spider-Man kıyafeti satın almak ve iğne işi ile uğraşmak kolay değil. Ancak bu tür süper kahramanların festivalinde iki hatta dört bile olabilir. sonra hediye En iyi kostümü alacak olan kesinlikle senin çocuğun değil. Bana sunulan kostüm, en “kolsuz” ebeveyn tarafından bile yapılabilir. Çiftlik kıyafetin gerekli detaylarına sahipse, onu oluşturmak bir buçuk saat sürecektir. Aksi takdirde, bütün akşamı harcamak zorundasınız. İhtiyacımız olacak: herhangi bir şapka, annenin eski botları ve eldivenleri, iki siyah kumaş dikdörtgen, bir çift çelenk, bir toka, iki geniş elastik parça ve tüy gibi görünen bir şey.

Şapka.
Şapkanın kenarı bir çelenkle süslüdür. Geniş alanlar, şapkaya gerçek bir silahşör görünümü vermeyi mümkün kılar. Eğer şapka yoksa, internette gazeteden çıkarmak için bir “tarif” alırız. O çok basit.

şapka


Onun tokasına sarılıyoruz.

Tokalarına sarılıyoruz


Geçişi yumuşatın.
Benim sürümümde, bir toz fırçası Duster kalem olarak kullanılır. Bir analog renkli kağıt olabilir, bir tel üzerine sarılmış ve kenarlardan ince bir şekilde kesilmiş olabilir.

Tutturmak tüy

Tutturmak tüy


Aksesuarlar.
Eski botların botlarını acımasızca keserek. Bunların botlar ve tokalar ile olması istenir. Milin üstünü bir çelenkle süsledik. Kesimi görmeyecek şekilde dibi büküyoruz.

aksesuarlar

aksesuarlar

eldiven

aksesuarlar

aksesuarlar


Eski eldivenlere bir çelenk takıyoruz.

Yağmurluk.
Bu kostümün en zor kısmı. Mavi, kırmızı veya siyah renkte monofonik kumaş kullanıyoruz. İkiye katlayın ve aynı dikdörtgenleri kesin. Bunlar pelerin ön ve arka detayları. Kumaş dikdörtgenin kenarlarını her iki tarafa bir iç bükme ile dikin (kumaşın dökülmesini ve çiçeklenmesini önlemek için).

yağmurluk


İkinci kumaş dikdörtgeni aynı şekilde dikeriz. Omuzları dikeriz, kafa için yeterli bir delik bırakırız.

Omuz dikmek


Pelerin her iki tarafına elastik parçaları bebeğin göğüs hizasında dikin (her birini bir dikiş dikişi ile 1 ve 2 dikdörtgenlere tuttururuz). Pelerin vücudun etrafındaki hareketini sınırlandırmak için silgi gereklidir.

yan pelerin

yan pelerin


Her iki dikdörtgenin kenarlarını da bir çelenkle maskeliyoruz.

bir çelenk ile maske

bir çelenk almak


Her iki kumaş dikdörtgeninin merkezinde, farklı renkteki bir çelenkten bir haç yapıyoruz.

silahşör kostüm

silahşör kostüm

silahşör kostüm


İpuçları.
Çelenkleri manuel olarak dikin. Bebeği giydirmek için önce bacaklarını bacaklarına, sonra da ayakkabısını çekiyoruz. Bir pelerin altına bir annenin beyaz bluzunu (tercihen daha büyük ve fırfırlı) ya da bir tişörtün üzerine koyarız. Yakayı pelerin boynuna çevirin. Gömlek bel çevresinde bir kemerle sıkılmalıdır. Kılıma tutturulacak kuşaka kısa (6-7 cm) bir bağ bağlanması gerekir. ATI - zorunlu zorunlu! En yakın mağazada değilse - kendin yap. Bunu yapmak için bir çubuk, paspas sapı, ince bir boru veya kalın bir tel alın. Üzerine, kartondan yapılmış, ortasında bir delik olan bir daire çiziyoruz. 15 cm aşağı kaydırıyoruz. Tüm el sanatlarını pişirme için folyo ile sarıyoruz.

Hepsi bu kadar! Bebeğiniz sadece bireysel olmakla kalmayacak, aynı zamanda sıradışı elbisenin de tadını çıkaracak. Noel Baba çabalarını takdir edecek!
Geri git
Yorumlar (0)

Ayrıca okuyun

Çamaşır makineleri için hata kodları