DIY kendin yap
Master sınıfları, talimatlar, faydalı ipuçları, yemek tarifleri.
» » » »Kozmetik çantası“ Karpuz dilimi ”
Gün boyunca kullanışlı olabilecek büyülü kozmetiklerden oluşan makyaj çantası olmayan modern bir kadın hayal etmek zor. Sık kullanım nedeniyle, güzellik uzmanı kullanılamaz hale gelir, bir kadın yeni bir tane almak zorunda kalır. Ama satın almak hiç de gerekli değil. Eğer tığlamanın temellerini biliyorsanız, güzel bir “Karpuz Diliminin” sahibi olabilirsiniz. İğne kadınları, iplik kalıntılarından örülmüş, kolayca hazırlanabilen kozmetik çantası takdir edeceklerdir. Güzel bir kozmetik çantası bir kadın çantasına uygun bir ektir. Kendin yap karpuz dilimi bir arkadaşınıza veya annenize sunulabilir. Böyle bir kozmetik çantasını bağlamak için özel becerilere ihtiyacınız yoktur, kolay ve hızlı bir şekilde sığar. Kırmızı, yeşil, pembe ve siyah iplik kalıntılarının yanı sıra, geniş gözlü bir iğne, bir No. 3 kancası ve bir fermuar (tercihen iplik ile yeşil tonda) kalıntıları için birkaç saate ihtiyacınız olacak.

Örmeye başlıyoruz


örme Bir hava döngüsü ile kırmızı bir iplik ile başlayın. Elde edilen döngüden, 4 hava ilmeği örüyoruz ve örgüyü bir dairede kapatıyoruz. Sonra, 6 sc'lik bir daire (tığsız sütun) örüyoruz. Örme sırasında, dairenin pürüzsüz ve güzel görünmesi için ipliğin gerginliğini izlemeniz gerekir. İlk sıra örüldükten sonra, örmeye devam edin: her sıraya eşit şekilde 6 ilmek ekleyin. Artışlar, önceki sıranın bir ilmeğine iki ilmek örmek suretiyle yapılır. Toplamda, kırmızı bir iple bağlanmış 13 sıra elde etmelisiniz (mümkün olduğunca). Sonunda kırmızı ipliği kesin ve sıkın. İstenirse kozmetik torbasının büyüklüğü, küçük veya tam tersi büyük bir daireyi birbirine bağlayarak arttırılabilir veya azaltılabilir.

gelecekteki kozmetik çantası vakfı


Geleceğin tabanı ne zaman kırmızı kozmetik çantası bağlanacak. Pembe bir iplik ile 1 satır örme gerekir. Pembeniz yoksa, beyaz veya sarı bir iplik çekebilirsiniz. Her sıradaki 6 ilmeklik artışlarla aynı şekilde örün. Sonunda, pembe ipliği kesin ve yanlış taraftan sabitleyin.

yeşil örgü satırları


Örmenin son adımı yeşil sıraları örmektir. Şimdi her sıraya 6 ilmek ekleyerek 3 sıra örmek zorundasınız. Örgü bittiğinde, ipliği kesmeniz ve tutturmanız gerekir. Tamamlanan boşluğu kozmetik torbasının altına yaslayın ve hafifçe ütüleyin.

ayçiçeği çekirdeği


Şimdi siyah ipliği alıyoruz, geniş bir göze sahip bir iğneyi iple çekiyoruz ve karpuz çekirdeği şeklinde nakış işlemlerini yapıyoruz. İstenirse, tohumlar siyah boncuklarla işlenebilir.

Kozmetik çantası Karpuz dilimi


Sonra, karpuz dilimi şeklinde kozmetik torbaların montajına devam edin. Ortaya çıkan daire ikiye bükülür ve fermuarın üstüne dikilir. Fermuar olması gerekenden daha uzunsa, kesilebilir ve kenar bir dikiş ile sabitlenebilir. Sürümümde fermuar uzun sürmedi, serbest kenarları yeşil bir iplikle diktim. Bir fermuarı manuel olarak veya dikiş makinesinde dikebilirsiniz. Fermuar dikildiğinde, makyaj çantasını ön tarafa çevirmek, düzeltmek ve istenen şekli alabilmek için makyajla doldurmak için kalır. İstenirse, kozmetik bir torba için astar dikebilirsiniz, o zaman daha uzun süre dayanır ve estetik açıdan daha hoş görünür.

Kozmetik çantası Karpuz dilimi

Kozmetik çantası Karpuz dilimi
Geri git
Yorumlar (1)
  1. Julia
    #1 Julia misafir 22 Ağustos 2014 13:06
    0
    Kozmetik çantası yapmak inanılmaz kolay. Bir karpuz dilimi için büyük benzerlik, not alın!

Ayrıca okuyun

Çamaşır makineleri için hata kodları