DIY kendin yap
Master sınıfları, talimatlar, faydalı ipuçları, yemek tarifleri.
» » » »Tığ işi file eldivenler
Tığ işi file eldivenler


Üretim teknolojisi:
Bu parmaksız eldivenler veya eldiveni modaya geri döndü! Tecrübeli bir bayan kadın bu zarif aksesuarı bir akşam örgüleyebilir, yeni başlayanlar iki kez yapabilir, çünkü ürünün karmaşıklığı düşüktür. Modelimiz akrilikten 2 numaradır (boyut 19). Bir ürünü örmeye başladık, iki tane açık örgülü motifli kareler, birleştirerek, mitten manşetini alıyoruz. Bunun gibi kareler örüyoruz.
Dördü kapattık. p. (hava döngüleri) bir daire içinde.
1. sıra: sekiz yemek kaşığı. b. Taban halkasının çevresi içine n (tek kroşe).
2. satır: başlangıçtaki üç vp'yi, * başka bir üçlü vp'yi, sonra bir sanatı bağlayın. n ile (çift kroşe), üç VP, * 6 kez tekrar eder, üç VP, üç başlangıç ​​döngüsünün sonuyla yarım sütunu kapatır.
3. sıra: yine ilk üç vp, * kemerin alt kemerinde üç yemek kaşığı ördük. s.n., üç vp, bir sanat. b. n'den * aynı şeyi üç kez tekrarlıyoruz, üç vp, başlangıç ​​döngülerinin sonuyla yarım sütunu kapatıyoruz.
4. sıra: ilk üç vp, * üç vp, bir sanat. b. n. Üç yemek kaşığı merkezinde. a. n. sıralı taban, sonra 3 c.p., 3 çorba kaşığı. n ile alt kemerin içine bir VP, sonra üç VP'nin bir parçasını yaparız ve bir VP örülür, sonra üç Sanat. n ile alt ark anten kemerine, son sanat yerine üçüncü tekrardaki fark ile üç kez * 'dan tekrarlayın. n ile üç vp kabul edilir bir satırın başlangıcı. Her şeyi yarım sütuna bağlayın.
beşinci satır: Bir daire içinde hareket etme, alternatif üç vp ve Sanat. b. N., önceki kemer sırasının her bir alt yayında ve Sanatın "kabuğunun" her bir merkezinde gerçekleştirilir. n ile baz sayısı.
İki kare almak için tekrarlayın.

iki kare


Sonra, kareleri sağlam bir zemine gereriz ve yan dikiş yerlerinde kroşe yaparız, bunun için iki vp örüyoruz ve sonra sanat yaptığımız her yay alt kemerine üst ve alt parçaları değiştirerek veriyoruz. b.n. ve tekrar iki v.p. ve başka bir kareye vb. devam edin.

başka bir kareye geçmek


Her şey hazır olduğunda, net gibi görünüyor.

ağ


Ve şimdi yan dikişler hazır. Eldiveni genişleten kısma dönüyoruz.
1. sıra: üç VP, * bir VP, iki Art. n ile kemer kemerinde, bir yemek kaşığı. n ile sanatta. BN temel bilgiler, iki yemek kaşığı. n ile kemer kemerinde, bir vp, her bir kare parçasının çizimine göre belirtilen sırayı, yan sanatların iki sanatının bulunduğu yerlerde tekrarlayın. n. ile her şeyi yarım sütunla düzeltin.
2. sıra: üç inç. n. başında, bir sanat. n ile tek vp içinde satır bazında, * ayrıca iki vp, bir sanat. b. n. ikinci makalede n ile beşte, üç vp, bir bp üst üste dördüncü olarak n ile Beş, iki vp, sonraki beş yemek kaşığı. n ile Bir önceki satırın beş sanatını da ördük. n. ile, her bir kare parçasının çizimine göre * 'dan, yan eklemlerin bir resminde tekrarlayın. n. ile her şeyi yarım sütunla düzeltin.
3. sıra: tekrar ilk 3 c. p, * bir c.p., beş yemek kaşığı. n ile Taban kemerinde "Fan", bir VP, beş yemek kaşığı. n ile sonraki beş yemek kaşığı üst üste. n ile sıralı taban, her bir kare parçasının şekline göre * 'dan, bir sanatın yan bağlantı yerlerinde tekrarlayın. n. ile her şeyi yarım sütunla düzeltin.
4. sıra: üç vp, iki vp, * başlayarak iki yemek kaşığı “sapan” uygulayın. n. ile beş sanatın merkezinde bir VP'ye bölünmüştür. n ile gerekçesiyle, bir VP, bir VP beş sanatı bölen üs. n ile temeller, bir sanat. N. ile, sonra bir VP * 'Dan itibaren, her bir kare parçasının çizimlerine göre, bir sanatın yan bağlantı yerlerinde tekrar ederiz. n. ile her şeyi yarım sütunla düzeltin.
5. sıra: üç vp, iki vp, * başlayarak iki yemek kaşığı “sapan” yapıyoruz. tabanda her bir sapanın ortasında ve her bir sanatta, bir VP ile bölünmüş, n. n ilebağlı bağlı sapanlar bir tane tarafından paylaşılır. n. Bu sırada, yan sapmaların yerlerine “sapanlar” da örülür.

örme sapanların


Bir sonraki, 6. sıra, baş parmağınızı ileride başlatmak için üç sapanın çözülmemiş olması farkıyla aynı şekilde uyuyor.

çözülmemiş bırakmak


7. sıranın uygulanmasına devam ediyoruz, 6. sıraya benzer şekilde örüyoruz. Ayrıca tabanın bağlı olmayan bir yerine istenilen sayıda ilmek zincirini örteriz (bizim durumumuzda 9 vp), böylece işaret parmağı ve başparmak arasındaki boşluğa sığacak ve yarım sütunla sabitleyeceğiz.
8. sırada, üç yemek kaşığı şekline göre tekrar ediyoruz. n ile Her sapanın ortasında, onları bir VP'ye bölerek, başparmağın örgü ilmeklerinde aynı işlemi yapın.

örme döngüler


Sanatın her üçlü üzerinde 9. sırada. n ile birleştirilmiş sanat çifti. ile, bölü iki vp ve böylece gelecekteki kol bir el şeklindedir.

bir el şeklinde


10. sırada, üçlü kaynaşık st uygulayarak parçanın daralmasına devam ediyoruz. n ile merkezi, önceki iki istasyonun birleştiği noktada bulunan tek bir tepe noktası ile. n ile tabanı.

önceki ikisine katılmak


Takip eden 11. sırada, üç tane VP çemberleme, bir sanat. BN alt yay kemerlerinde ve üçlü kaynaşıklığın orta kısmında st. n ile

üçlü sigortalı parçası


12. sırada, iki tane VP, bir tane Art. BN, her sanatta. tığ işi olmadan önceki sıralarda örülmüş kemer kemerlerine uyar.
Uzun parmaklı bir el için, çemberleme ayrıca tekrar edilebilir. Başparmak bağlama - tüm sanat. n ile
Doğru mitten hazır.

Sağ mitten hazır


Benzer şekilde, soldaki düğmeyi ayna başparmağını sayarak örüyoruz.
Geri git
Yorumlar (0)

Ayrıca okuyun

Çamaşır makineleri için hata kodları