DIY kendin yap
Master sınıfları, talimatlar, faydalı ipuçları, yemek tarifleri.
» » » »Sevimli bir maymunu şekillendir
Sevgililer Günü dünya çapında kutlanır, çok uzun zaman önce bu dokunaklı ve nazik tatil bizimle birlikte kök saldı. Sevgililer Günü ihale itirafları ve doğal olarak hediyeler. Bir hediye almak, özellikle mücevher ise, yasak olmasa da kabul edilmez. Doğrudan harika bir duygudan bahseden bir ipucu ya da hediye olan bir hediye, genellikle, bu kişinin özellikle sizin için değerli olduğunun ve sevginizin parayla ölçülemeyeceğinin bir işareti olarak kendi ellerinizle yapılır.
Size böyle bir armağanı “Aşka maymunlu bir bilezik” fikrini sunuyoruz.

malzemeler:
• polimer kil
• en yaygın plastik bilezik
• vernik (mobilyaya uygun)
• rhinestones
• Klipsli ve Kürdan

1. Bir maymunun modellenmesi.
Maymun aşamada ve parçalar halinde, vücuda ayrı ayrı, kafa ayrı ayrı şekillendirilmelidir. Bir kürdan ile onları daha rahat bir şekilde birleştirerek. Bu yapılmazsa, ciddiyeti nedeniyle kafa kopma riskiyle karşı karşıya kalır. Kil donmamışken, kuyruğun ucunu delmek için bir iğne kullanmayı unutma, kalbin içinde elmasların altında girintiler oluştur ve bir halka tuttur. Bir ataştan yaptık, bir çengelli iğne kullanabilirsiniz.

Heykel maymun

Heykel maymun

Heykel maymun

Heykel maymun


Önemli! Polimer kil biraz kuruma yeteneğine sahiptir, parçaların boyutunu seçerken bunu aklınızda bulundurun.

2. Bileklik.
Bileziği ile tamir etmelisin. Tabana kuruduktan sonra ince bir çatlak tabakası ile uygulanan kil, çatlakların, ince haddelenmiş flagella ile kapatılması gerekecektir. Böylece, bileklik doku kazanacak ve yeşil tonlu bir oyun cırcırları gerçek olanlara benzetecek. Üçüncü veya dördüncü restorasyonun katılaşmasından sonra, bilezik verniklenebilir.

bilezik

bilezik


3. Cila.
Tüm detayları polimer kilden cilalıyoruz. Cila ve kalbi unutma. Kurumaya kadar rhinestones üzerine yapıştırın.

cilalanması

cilalanması

cilalanması

cilalanması

cilalanması


4. Montaj.
Maymunu süper tutkal yardımı ile bileziğe sabitleyerek tüm pençelere kademeli olarak uygulayıp ürüne bastırabilirsiniz. Yumuşatılmış kil de kullanabilirsiniz, ilke aynıdır, ancak daha fazla zaman alacaktır. Kalbi asıyoruz. Bunun yerine, bir maymunun kuyruğundan bir halka veya kolye asılabilir.

montaj

montaj

montaj

maymun


İşte bilezik ve hazır, güvenle verebilirsiniz. Seçtiğiniz birini klasik mücevherleri tercih etse bile, “kuyruklu bir hayran” eğlenceli bir hatıra olabilir.

Sevimli maymun bilezik
Geri git
Yorumlar (0)

Ayrıca okuyun

Çamaşır makineleri için hata kodları