Kendin yap
Master sınıfları, talimatlar, faydalı ipuçları, yemek tarifleri.
örme - Bu, günlük telaştan mükemmel şekilde rahatlayan ve dikkatini dağıtan hoş bir aktivite. Zanaat yapma arzusu olduğunda, gerçekleştirilebilecek bir fikir her zaman hemen üretilmez. Bugün sana ilginç bir düşünce vermek istiyorum. hediye çocuk ya da arkadaşın. Şimdi size nasıl yapılacağını anlatacağım.

Bir su aygırı örmek için gerekenler:
• Küçük bir gri iplik kamışı. Herhangi bir renk seçebilirsiniz, daha gerçek bir su aygırı yapmak istedim, ama hiç önemli değil, deney.
• İplik kalınlığına uygun örme kancası.
• Makas, iğne ve iplik.
• Suaygırımızı doldurduğun için Sintepuh.
• Suaygırı gözler yapmak için siyah büyük boncuklar veya küçük boncuklar.

suaygırı örgü için


Hipopotamın burnu hariç tüm detaylar Amigurumi döngüsüyle başlayacağız. Burun biraz farklı olduğundan, nasıl örüleceğini açıklayacağım. Gerisi ilk sıra dışında da aynı şekilde öreceksiniz. Beş hava döngüsü ve bir tane kaldırarak ördük. Bu ilmekleri, yanlarda ek olarak bir daire şeklinde örüyoruz.

amigurumi loop ile başla


Sonra, üç satır daha ördük, köşelerden iki sütun ekleyerek.

üç sıra daha ör


Şimdi üç satır daha eklemeden örüyoruz. Ayrıntıların geri kalanı birbirine uyuyor ancak hava döngüleri yerine, bir Amigurumi ilmek yapmanız ve onu beş veya altı sütunla bağlamanız gerekir. İşte Amigurumi döngüsü.

Beş hava döngüsünü ördük


Toplamda 9 parça - 2 bacak, 2 kol, vücut, kafa, 2 kulak ve bir burun almalısın.

Diğer detaylar da uygun


Tüm parçaları syntepuh ile doldurup birlikte dikeriz. Gözleri dikin, siyah bir burun deliği ve bir gülüşün yanı sıra bir göbek yapın ve bitirdiniz.

suaygırı


Görünüşe göre burası büyüleyici bir su aygırı. Bir doğum günü için böyle bir oyuncak sunmak ya da sadece sevilenini memnun etmek utanç verici değildir.

örme su aygırı
Geri git
Yorumlar (0)

Ayrıca okuyun

Çamaşır makineleri için hata kodları