Kendin yap
Master sınıfları, talimatlar, faydalı ipuçları, yemek tarifleri.
Çocuğunuz oyuncak sever mi? Her anne çocuğunu yeni yumuşak arkadaşlarla şımartmaya çalışır. Bir çocuğun annesinin kendisi için ve özellikle onun için yaptığı bir oyuncak almasının ne kadar hoş olacağını hayal edin. Şimdi size bebeğinizin memnun kalacağı ve oynamaktan sıkılmadığı ilginç bir kaplumbağayı nasıl yapacağınızı göstereceğim.

Kaplumbağayı oluşturmak için ihtiyacınız olacak:
• Aynı kalınlıktaki iplikler, ancak farklı renk ve tonlarda. Eski ürünlerden geriye kalan küçük pistler kullandım - bu arada, çok kullanışlı ve pratik.
• Kanca ve makas.
• Dikiş parçaları için dikiş ipliği.
• Sintepuh'u doldurmak için.
• Büyük siyah boncuklar veya göz için küçük boncuklar.

Bir hata oluşturmak için


Tüm detaylar yaklaşık olarak aynı şekilde örülecek, bazıları daha büyük, bazıları daha küçük olacak, ama başlangıç ​​daima aynı olacak - Amigurumi döngüsü. Bir kabukla örmeye başladık. Tüm parçaların aynı boyutta olması için üzerine inşa edilmesi daha kolaydır. Bir döngü yapıp altı sütunla bağlarız.

Döngü yapmak


Daha sonra, küçük bir gözleme yapmak için her zamanki eklemelerle üç sıra daha ördük. Dördüncü sıra zaten farklı renkteki bir iplikle örülmeye başlandı.

Sonra, üç sıra daha ördük


Kontrast sırasını bitirdikten sonra, önceki rengin ipliğine geri dönüyoruz.

Sonra, üç sıra daha ördük


Başka bir satır yaparız ve yeni bir renk bağlarız ve eski ipliği keseriz, artık gerek kalmaz.

Başka bir satır yapmak


Böylece, farklı renkte halkalar yapıyoruz ki böylelikle kaburga çizgili olacak.

farklı renkteki halkaları yapmak


Aynı şekilde, sadece çizgisiz, bir kaplumbağanın başını, bir göbeği, dört bacağı ve kuyruğu örüyoruz. Tüm detayları sentetik bir kabartmayla doldurup birlikte dikeriz.

Sevimli kaplumbağa


Bu harika kaplumbağa gibi geldi. Böyle bir oyuncak şüphesiz bebeğinizin favorilerinden biri olacak. Renklerle denemeler yapın ve sevgili çocuğunuzu şımartın, size çok minnettar olacaktır.

Yün yapılan sevimli kaplumbağa
Geri git
Yorumlar (0)

Ayrıca okuyun

Çamaşır makineleri için hata kodları