DIY kendin yap
Master sınıfları, talimatlar, faydalı ipuçları, yemek tarifleri.
» » » »Küpeler Ağacı
Dünyada o kadar ilginç ve eğlenceli şeyler var ki, bazen üzülecek zaman yoktur, ama çok minnettar olmayan bir iş için zamanınız varsa, o zaman yararlı bir şey yapmalısınız. Düzeltebileceğin her şeye rağmen: bazı problemleri tıkamak ve unutmak için tozu silebilir ve üstünü doldurabilirsin, işte oturabilirsin, ama radikal bir şekilde birbirinden sonra - daha hoş. Kendi ellerinle bir şeyler yapabilirsin. Her şeye sahip olmana izin ver, fakat kesinlikle kendi ellerinle yaptığın her hediye için mutlu olacak bir arkadaşın veya kız arkadaşın var. Mesele, bir hediye değil, ne yazık ki, hepimizin yoksun olduğu dikkat.
Ve eğer biraz zamanınız varsa ve en önemlisi bir arzu ve mükemmel bir şekilde geliştirilmiş bir hayal gücünüz varsa, o zaman doğru yere geldiniz! Küpeler için bir ağaç yapmanı öneriyoruz, eğer kızsan saklayabileceğin bir şey, ve eğer bir erkeksen kız arkadaşını memnun edebilirsin.
Ve şimdi gerekli malzemelerin stokunda ne olduğunu görmeye başlamanın zamanı geldi, çünkü gerçekten bir çingene iğnesi veya baykuş, A4 renkli karton, tutkal, vernik, bir fincan saç köpüğü (veya başka herhangi bir kapatma) gibi kullanışlı olacağız. ahşap için temel olabilir), oje ve makas.

iş için malzemeler


Öncelikle, levhayı dört parçaya ayırıp bir ağaç çizeriz. Aşağıdaki fotoğraftaki gibi çizebilir veya aklınızın ve hayal gücünüzün armağanlarını kullanabilir ve aniden bir şeyler çizebilirsiniz.

ağaç çizmek


Sonra - muhteşem ve zorunlu olarak olağanüstü yaratıcılığımızı kestik - küpeler için bir ağaç.

bir ağaç kesmek


Dachshund, gördüğümüz şey, hala tam önümüzde olmayan dört oyulmuş ağaç, doğru ve güzel bir şekilde katlanması gereken bir kurucu.
İki tasarım kullandım, ancak daha dallı bir ağaç seviyorsanız, iki tane daha ekleyebilirsiniz.
Her durumda, iki yapı seçtiyseniz ya da benim gibi ikiye karar verdiyseniz hemen bir yapı kesip ikinciyi güvenli ve sağlam bıraktık. Daha sonra, ağacın bütün yapısının yanlarına, yapıştırıcı yapıyoruz ve ikinci yapının yarısını bir tarafa, ardından ikinci yarısını diğer tarafa takıyoruz. Yarıların ne kadar sıkı tutulduğunu ve boyadığını, tabiri caizse, parlak vernikli namluyu kontrol ediyoruz.

doğru ve güzel bir şekilde katlanması gerekiyor


Ağacınızı tabana, yani köpüğün altında bulunan kılların altındaki kapağa ya da burada bulduklarınıza yerleştiririz. Ağacınızın yanlış anda düşme eğilimi varsa - dikkatli bir şekilde dibe deniz çakıllarını yerleştirin. Bu tür çakıl taşları evinizde yoksa, alt kısmı tutkal veya diğer gevşek karışımlarla boncuklarla doldurun.

Ağacınızı tabana yerleştirin


Küpeler için delik açmayı unutmayın; ağaç kullanıma hazırdır.

dibi boncuklarla tutkalla doldurun

Küpeler için ağaç
Geri git
Yorumlar (0)

Ayrıca okuyun

Çamaşır makineleri için hata kodları