DIY kendin yap
Master sınıfları, talimatlar, faydalı ipuçları, yemek tarifleri.
» » »Gelişimsel örme köpek
Bütün çocuklar parlak oyuncakları sever. Bu tür bir oyuncağın renkli kalemler ile çizilene benzer olması özellikle ilginçtir. Çocuğunuz için bugün yapmayı öğrenecek, alışılmadık, eğlenceli ve çok faydalı bir oyuncak.

Üretim için ihtiyacınız olacak:
- Renkli iplik Benimki ile aynı şeyi yapabilirsiniz - bir gökkuşağı ile sarı. Veya çocuğunuzun sevdiği diğer renkleri seçin.
- Doğru boyutta uygun kanca.
- Sintepon.
- İğne, iplik, makas.

İplik topları


Yuvarlak detaylara sahip örme oyuncakların hepsi aynı şekilde uyuyor. Yani köpeğimiz bir istisna değildir. Her detay bir amigurumi döngü ile başlayacak. Böylece, tuval ortada çirkin bir delik olmadan, sağlam. Gökkuşağı parçalarının nasıl örüleceğini göstereceğim. Böyle bir unsur diğer bütün detaylarda mevcuttur, bu yüzden onları kendiniz bağlamak sizin için zor olmayacaktır.
Yani, beş veya altı tek kroşe ile bir amigurumi döngü örüyor.

amigurumi döngüyü bağlar


Her bir sonraki sıra, genişleme için örülür, 5-6 ilmek ekler ve bunları sıra boyunca eşit olarak dağıtır. Gökkuşağı segmentleri, ipliğin kalınlığına bağlı olarak 5-6 sıra içerir.

genişleme için örgü


Böyle bir gözleme çıkıyor.

yassı


Aynı şekilde, oranlara ve sıra sayısına göre, kalan kısımları örüyoruz. Her renkten iki tanesi 10 daire almalısın.

diğer bölümler


Çemberleme sırası ile birbirine bağlanmaları gerekir. Vücudun detayları renkli kısımların yanı sıra örgü olmaya başlar. Çemberin büyüklüğüne ulaştıktan sonra örmeye devam ediyoruz, ancak şimdi kalan satırlara yeni döngüler eklemiyoruz. Gövde iki yarım daire şeklinde olacaktır.

Gövde detayları


Daha önce bir köpek için pençeler yapıyoruz, önceki ayrıntılardan çok, ama onları aynı şekilde örmeye başladık. Sadece uzantıyı renkli dairelerin boyutuna getirmeyin, ortada ilmekler eklemeyi bırakın. Vücudunki gibi ayağı siyah, üstü sarı yaparız. Hazır parçaları dikeriz.

Bir köpek için pençeler yapıyoruz


Baş vücudun bir parçası olarak sığar, ancak kesilen kısım yerine yuvarlak bir siyah burunlu uzun bir ağızlık yapılır. Ortada siyah saçaklı ve siyah krepli, beyaz yarım dairelerin gözlerini örüyoruz. Onları kafaya dikin.

Köpek kafası


Kulakları ve kuyruğu renkli yapıyoruz.

Pençeleri ve at kuyruğu


Kulakları kafaya dikin ve köpeğin vücuduna doğru gidin. Kuyruk dikmek unutulmaz. Hepsi bu, köpek hazır.

Örme köpek


Böyle bir oyuncak oynayarak, çocuk renkleri ayırt etmeyi öğrenir. Eğlence sadece hoş değil, aynı zamanda çok faydalı olacaktır.

Gelişen köpek
Geri git
Yorumlar (0)

Ayrıca okuyun

Çamaşır makineleri için hata kodları