Urob si sám
Hlavné triedy, pokyny, užitočné tipy, recepty.
» "paličkovanie

frivolitky

Majstrovské triedy:

Náramok „Bright Autumn“

Chcem vám povedať o najjednoduchšom náramku, ktorý je potrebné vykonať podľa techniky - skladá sa z kosoštvorcov, ktoré sú tvorené z diagonálnych uzlov - uzlov z tetovania. Budete potrebovať: 1. Gombíky oranžové a zelené lesklé 1 * 1,5 cm - 2 kusy.

Mriežka na šachovnicu

Dnes vám poviem, ako si vyrobiť taký pekný opasok. Ako je možné vidieť na fotografii, tento pás (alebo pás) môže tiež pôsobiť ako kravata a náramok, ak zmenšujete priemer závitu. Ale táto majsterská trieda je špecificky o opasku

Prívesok na kľúče

Raz som sa rozhodol urobiť kľúčenku na mobilnej vážke. Samotný nápad sa mi veľmi páčil a v dôsledku toho som sa trochu zlepšil a urobil som druhú vážku.

Ruža jednoduchých motívov

A talianske guipure a ľahké francúzske čipky a tetovanie - všetko toto vyšívanie patrí k raketoplánovému typu čipky, ktorá bola od pradávna veľmi bežná v rôznych krajinách sveta. Historici umenia veria, že takáto technika

Základy tetovania

Tetovanie je špeciálny druh čipky. Tenký, s mnohými malými dierami, je vytvorený ručne pomocou raketoplánu. Aj na prvý pohľad je ľahké ho odlíšiť od akéhokoľvek iného tkania. Tatting je známy svojou sofistikovanosťou a rozmanitosťou.
«Urob to sám - urob to sám„- stránka zaujímavých domácich výrobkov vyrobených z improvizovaných materiálov a predmetov doma. Krok za krokom majstrovské kurzy s fotografiami a popismi, technológiami, príkladmi práce - všetko, čo skutočný pán alebo len remeselník potrebuje na vyšívanie. Remeslá akejkoľvek zložitosti, veľký výber smerov a nápadov pre kreativitu.

Prečítajte si tiež

Chybové kódy pre práčky