Urob si sám
Hlavné triedy, pokyny, užitočné tipy, recepty.
» » » »DIY zimná dekorácia
V teplom období môžu byť dom alebo byt vyzdobené čerstvými kvetmi a inými prírodnými materiálmi. Zhromaždili zloženie a miestnosť sa stala krásnou. A čo zima? Ako vyzdobiť izbu tak, aby bol elegantný, štýlový a kreatívny? Na záchranu prídu borovicové šišky. Výlet do lesa by sa mal robiť na jeseň, najlepšie pred začiatkom chladného počasia. A zbierajte ďalšie kužele. Doma musia byť umiestnené v jednej vrstve blízko batérie a vysušené. Keď sa vločky stanú krehkými, bude to znamenať, že materiál je pripravený na použitie. Sušené šišky by mali byť natreté bielou farbou z rozprašovacej nádoby. Práca by mala byť v technickej miestnosti alebo aspoň na schodisku. Po úplnom vyschnutí farby môžete začať pracovať.

Pokúste sa vytvoriť takú špirálu


DIY zimná výzdoba

Vyzerá to úžasne, ale jeho vytvorenie si vyžaduje veľa úsilia.
Najprv zoberte kus MDF a odrežte z neho kruh s priemerom 1 meter. V tejto fáze je lepšie vyhľadať pomoc od muža.
Potom v kruhu musíte urobiť diery a usporiadať ich do špirály. Mali by ste začať od stredu smerom k okraju. Na to, aby sa špirála stala čistou, najskôr nakreslite ceruzkou za otvory (približná hodnota je 100). Ak ste ešte nikdy nepoužívali elektrické náradie pre budovy, najmite si znova človeka. Presne vie, ako zvládnuť cvičenie.
Potom kruh zakryte rovnakou bielou farbou, ktorá zostala po maľovaní kužeľov. Potom do každej diery nalepte 1 dlhú niť. Konce nití sú pripevnené k kruhu pomocou horúceho silikónu z tepelnej pištole. Do každého závitu vneste 1 modrú guličku a zaistite ju na základni. Rám je pripravený!
DIY zimná výzdoba

Teraz musíte opraviť hrbole. Nájdite stredný závit a odrežte ho čo najkratšie. Na koniec nalepte šiška borovicami špičkou nadol. Pohybom v špirále nájdite druhú niť a odrežte ju o 5 cm dlhšie ako prvá. Nárazník nalepte na koniec závitu. Tak sa postupne posúvajte a držte sa prírodného materiálu.
DIY zimná výzdoba

Keď sa vytvorí stredná časť, pritlačte hrbole na nite v kruhu. Predtým musia byť všetky zostávajúce vlákna rezané na rovnakú dĺžku.
DIY zimná výzdoba

Ukázalo sa, že je to také nádherné remeslo, ktoré doslova priťahuje oko.
DIY zimná výzdoba

Guľôčky v kvetináčoch


Ak máte stále kužele, potom z nich môžete robiť lopty v vyrovnávacej pamäti.
Za týmto účelom zoberte bielu plastovú nádobu a nalepte gumovú guľu do stredu. Potom naň prilepte kužele. Sú bezpečne pripevnené tekutými klincami.
DIY zimná výzdoba

Druhá guľa môže byť o niečo menšia.
DIY zimná výzdoba

Biely vianočný strom a snehuliak dokonale zapadnú do takejto kompozície.
DIY zimná výzdoba

Teraz viete, ako môžete vyzdobiť svoju izbu obyčajnými šiškami.
Komentáre (0)

Prečítajte si tiež

Chybové kódy pre práčky