Urob si sám
Hlavné triedy, pokyny, užitočné tipy, recepty.
Rok 2016 sa teda blíži ku koncu. Aj keď pre mnohých to bolo dosť ťažké, pretože musel prekonať mnohé ťažkosti a zmeny, Nový rok je vždy radostnou a dlho očakávanou udalosťou, pretože vždy dôjde k zmenám a určite k lepšiemu, pretože sa nestane, že je vždy ťažké. Za ťažkosťami sú vždy radosti, ale kohout nás tiež núti pracovať. Koniec koncov, kohút, na rozdiel od opíc, je veľmi vážnym a pracovitým zvieraťom. Kohout si zvykol pracovať od skorých ranných hodín do večera, ale opica, symbol 2016, je dosť vtipné a zlomyseľné zviera, ktoré môže byť brutalizované, a následky toho všetkého sú dosť závažné. Ale prežili sme, prežili tento rok 2016 a teraz sa musíme dôstojne stretnúť s Novým rokom 2017, rokom kohútika. Toto zviera musí určite byť na silvestrovskej dovolenke a vyzdobiť váš domov. A aby ste boli naozaj zaujímaví, môžete si na vianočný stromček prišiť mäkkým penisom svojimi vlastnými rukami.

Začnime hneď teraz a na prispôsobenie kohúta musíme vziať:
• Žlté svetlé rúno;
• Červená tvrdá plsť;
• Systém kohútika;
• Dvojica bežiacich očí;
• Stuha jasne ružová saténová úzka;
• Zlaté zvončeky;
• Kamienky chameleón a tyrkys pre šperky 5 a 6 mm;
• Holofiber na plnenie;
• Biela niť a ihla.
Fleece Cockerel

Fleece Cockerel

Podľa tohto vzoru jasne vidíme, koľko a aké prvky musíme z tkaniny odrezať. Najprv vystrihnite podrobnosti našej šablóny kohútika. Zahŕňa: dve torzy, dve brucho, dve žlté plsti a pár na zobák, pár na chvost a hrebeň, ako aj dva páry nôh a krídel.
Fleece Cockerel

Fleece Cockerel

Žlté rúno rozmiestnime a podľa vzorov obrysujeme iba žlté časti. Zostávajúce časti sú vystrihnuté z červenej plsti.
Fleece Cockerel

Fleece Cockerel

To je koľko rôznych častí nášho penisu dostaneme.
Fleece Cockerel

Fleece Cockerel

Teraz začneme šiť všetky diely vo dvojiciach a mierne ich doplňte výplňou.
Fleece Cockerel

Fleece Cockerel

Získame tri žlté prvky a sedem červených prvkov.
Fleece Cockerel

Fleece Cockerel

Teraz musíme rozmiestniť pred nami všetky podrobnosti o našom kohútiku a zostaviť ho do jedného celku. Položili sme ich na seba a prilepili sme lepiacou pištoľou. Zväzujeme luk so zvonmi, ako aj prúžkom pásky na slučku, aby ste mohli zavesiť kohútika na vianočný stromček. Všetky časti kohútika boli spojené, máme takého žltého pernatého priateľa. Môžete si vyrobiť také kohúty a zablahoželať všetkým svojim priateľom a príbuzným na dovolenke. Ďakujem za pozornosť, uvidíme sa čoskoro.
Fleece Cockerel

Fleece Cockerel

Fleece Cockerel

Fleece Cockerel

Fleece Cockerel
Vráťte sa
Komentáre (0)

Prečítajte si tiež

Chybové kódy pre práčky