Urob si sám
Hlavné triedy, pokyny, užitočné tipy, recepty.
» » » »Ako vyrobiť papuče z facky
Dnes vám chcem povedať, aké ľahké je pripraviť nádherné papuče z bežných vreckoviek. Ich výhodou je, že neobsahujú penu, ktorá akumuluje mikróby, a kašľa pri umývaní a v skutočnosti je krátkodobá. To znamená, že papuče sa dajú ľahko prať bez obáv z vyhodenia po praní.

Ako vyrobiť papuče z žabiek


Prvým krokom je vytvorenie stielky. Ak to chcete urobiť, zakrúžkujte podrážku

Ako vyrobiť papuče z žabiek


Teraz musíte zavrieť hornú časť facky. A na tento účel je potrebné načrtnúť vzor na akomkoľvek tenkom papieri, ako sú noviny alebo letáky, aplikovať facku na vrch a obrysy obrysov pomocou značky.

Ako vyrobiť papuče z žabiek


Potom sme vystrihli z hustej denimovej tkaniny náš stielku a vrch budúceho papuče. Lepidlo na silikónový tmel alebo gumové lepidlo. Výhodou tmelu je, že nezanecháva škvrny, nezanecháva škvrny pri lepení. Nevýhodou je, že pri použití vzduch preniká do trubice a potom sa takmer polovica tmelu premení na pevný silikón, takže by ste ho mali okamžite použiť.

Ako vyrobiť papuče z žabiek


Keď je substrát z hustej látky hotový a má uzavretú topografiu plácnutí, môžete prejsť na prednú časť papuče. Aby to bolo možné, látka pochádza zo starého výplachu s vnútorným povrchom rúna, ale môžete použiť akúkoľvek látku, napríklad bicykel. Preložte látku dovnútra s prednou stranou a obrys stielky pomocou značky na vzorke a vystrihnite ju.

Ako vyrobiť papuče z žabiek


Rovnakým spôsobom načrtneme hornú časť papuče a vystrihneme ju.

Ako vyrobiť papuče z žabiek


Potom stielku prilepte rubovou stranou nahor a hornou časťou strihu spodnou časťou fleece.

Ako vyrobiť papuče z žabiek


Výhodou tkaniny z výplaty je to, že sa nerozpadá, ale je stále potrebné uzavrieť jej časti kvôli kráse. Stále mám kúsok čipky, ktorý sa veľmi hodil na zdobenie papuče. Okraje pásky boli odrezané a použité ako okraj pre horný papuča. Aj v obchode Sewing World boli objavené tieto nádherné kvety s lepiacou podložkou. Mimochodom, zapadajú do farby papuče a okrajov a boli zlepené. Lepiť je potrebné žehlením hornej časti kvetu.

Ako vyrobiť papuče z žabiek


A to sa stalo!

Ako vyrobiť papuče z žabiek
Vráťte sa
Komentáre (0)

Prečítajte si tiež

Chybové kódy pre práčky