Urob si sám
Hlavné triedy, pokyny, užitočné tipy, recepty.
Keď sa dieťa narodí v rodine, je to mimoriadna radosť pre rodičov, starých rodičov, tety a strýkov a ďalších príbuzných a priateľov. Dieťa prijíma lásku a náklonnosť nielen od svojich rodičov, ale aj od všetkých okolo neho. Rodičia sa snažia vopred zabezpečiť pohodlie a teplo v detskej izbe, ktorú vopred pripravujú pre svoje dieťa. Nakoniec, najdôležitejšie pre dieťa po prepustení z nemocnice je čo? Aby sa cítil vo svojej novej postieľke, akoby v bruchu svojej matky, takže ho zahreje jej teplo. Od detstva začína chápať a cítiť svoju pozornosť a náklonnosť. Rodičia sú, samozrejme, najobľúbenejšími a iba blízkymi príbuznými, ktorí sa budú vždy starať, sú v teple a hladí. Dieťa je od narodenia citlivé aj na ďalších blízkych ľudí: starí rodičia, sestry, bratia, krstní otcovia, tety a strýci. Všetky deti sú osprchované darčekmi a budú zdieľať radosť so svojimi rodičmi. Čo potrebuje dieťa od narodenia? Hračky, oblečenie, vitamíny, plienky, zoznam je dosť dlhý. Takže prvá vec, ktorú každému dávajú mladí rodičia, sú peniaze. Pamäť dieťaťa nezostane z peňažného daru. Súhlasím, že dieťa vyrástlo a o detských daroch si nemožno pamätať. Môžete si však nejakým spôsobom vytvoriť originálny obal alebo pohľadnicu, aby sa uložil na dlhú dobu a pamätal si dieťa, keď vyrastie, o vás. Takým neobvyklým obalom za peniaze budú také papuče vo forme topánok pre novonarodené dievča zo série kariet neobvyklého tvaru. Takéto papuče môžete vždy vložiť do detskej izby a obdivovať ich budete aj s dieťaťom. Dievča vyrastie a bude si pamätať!
Budeme mať majstrovskú triedu v oblasti scrapbookingu s takýmito materiálmi a nástrojmi:
• Akvarel papier, krajinná plachta;
• Ružový obchod s kreatívnym materiálom so vzorom, veľkosť 15 x 15 cm;
• Papuče so vzorom pre dievčatá;
• Akrylová známka „Happy Jam“ a zelený atrament;
• Zlatý atrament na tónovanie;
• Žiarivo ružová stuha v bielych bodkách zo saténovej šírky 5 mm;
• Malinová voskovaná šnúra;
• Ružový vyrezávaný motýľ;
• Malé ružové gombíky;
• Niekoľko ružových kvetov a polovičných korálikov;
• Kovový prívesok „Nohy“;
• bankovka;
• Ceruzka, nožnice, obojstranná páska, zapaľovač, pravítko, lepidlo PVA, lepiaca pištoľ.

Papuče za hotový darček

Papuče za hotový darček


Ak chcete začať, vytlačte si šablónu takého papuče. Vystrihnite to. Teraz aplikujeme tieto vzory na akvarelu a vystrihneme rovnaké spodky papuče.

vytlačte šablónu

vytlačte šablónu


Zabalíme zuby tak, aby sme nezasahovali.

Zabalíme si zuby

Zabalíme si zuby


Teraz tieto bázy aplikujeme na zošity a dve ďalšie rovnaké čísla vystrihneme iba zo zošita.

Papuče za hotový darček

Papuče za hotový darček


Nalepte obrázky zo zošita pomocou lepiacej pásky na akvarely.

Papuče za hotový darček

Papuče za hotový darček


Každá časť je teraz blikaná na okraji stroja.

Papuče za hotový darček

Papuče za hotový darček


Teraz pomocou lepidla PVA lepíme obe časti spolu, hneď to bude veľmi ťažké, ale nebudete naštvaní. Najdôležitejšie je začať od jednej hrany a postupne lisovať a sušiť, aby sa prilepilo celé papuče. Ukázalo sa, že vtipné mini topánky.

Papuče za hotový darček

Papuče za hotový darček


Nápis opečiatkujeme na kúsok vodovodného papiera, vystrihneme rovnomerný obdĺžnik, odtieň ho zafarbíme, akoby trochu pôsobilo starovekom. Nálepku nalepíme na zadnú časť papuče lepiacou pištoľou, pretože je tu ohýbanie, aby bol nápis zachovaný.

Papuče za hotový darček

Papuče za hotový darček


Teraz pletíme kúsok lana do luku, pletíme darčekovú notu s jasným lukom v puntíky, okraje luku lemujeme ľahším. Voskovaný luk nalepíme pred dve malé gombíky.Na strane, kde by mala byť spona, papuče nalepíme kvety a prívesok a navrchu motýľ s korálkom. Vložte denyuzhku do papuče a máte hotovo. Ukázalo sa, že je veľmi neobvyklý a originálny.

Papuče za hotový darček

Papuče za hotový darček


Ďakujeme vám za spoluprácu a páni v potešení!

Papuče za hotový darček
Komentáre (0)

Prečítajte si tiež

Chybové kódy pre práčky