Urob si sám
Hlavné triedy, pokyny, užitočné tipy, recepty.
Samozrejme, nestali sa talentovanými ihlankami ani remeselníkmi, ale rodia sa. Kreatívne povahy majú trikrát viac farieb, tvarov a textúr ako obyčajní ľudia. Ak sa však kreatívny dar nevyvíja, nevytvára, aby nevytváral priaznivú pôdu alebo podmienky, ktoré podporujú umelecký objav, môže vyblednúť bez toho, aby sa otvoril. Práca v oblasti remesiel nie je len hrou, ale spôsobom, ako rozšíriť obzory detí. Deti sa učia vidieť geometrické tvary a objemové telá v prostredí, zdôrazňujú ich vlastnosti, premenu a doplnenie. vytvoriť malonákladová používanie prírodných materiálov je nielen užitočné, ale aj neuveriteľne zaujímavé. Ako sa vám páči taká opica z vlašských orechov?

Matica opice


Ak chcete urobiť malého primáta, musíte nájsť:
- vlašské orechy
- kúsok strúhanky
- PVA lepidlo
- perá s plsteným koncom
- kúsok lana.

Matica opice


Na dekoráciu použijeme biely kameň a sušené listy, zasadíme opicu pod palmou. Ak však tieto materiály nie sú k dispozícii, zviera môže sedieť na akomkoľvek inom stojane alebo, po vytvorení slučky, zavesiť na dekoratívny domáci kvet. Ihneď sú všetky materiály použité v plavidle vzájomne zameniteľné. Napríklad, lano môže byť nahradené priadzou zloženou vo viacerých vrstvách. Plastelína nahradí kus chleba bez problémov. Plavidlo sa stane oveľa silnejším, ak sa namiesto lepidla PVA použijú špeciálne analógy na drevo alebo plast. Začnime teda. Najprv rozdrvte omrvinky prstami na stav elastickej plastelíny. Valíme z nej guľu, ktorá bude slúžiť ako tvár primáta. Aby bolo možné polkruhovú časť prilepiť, rozširujeme jej okraje zo strany kontaktu s orechom.

Matica opice


Pripojíme guľu k škrupine, upravíme veľkosť papule podľa tvaru hlavy.

Matica opice


Okamžite vyrezajte okrúhle oči a uši z omrvinky. Hotové časti môžu byť odložené a sušené alebo môžu byť zlepené surové. Použijeme poslednú možnosť. Malé časti hlavy vyschnú na plavidle a nestratia svoj tvar.

Matica opice


Kreslíme ústa a oči perami s fixkami.

Matica opice


Končatiny primáta budú vyrobené z povrazu a drviny chleba. Prsty miesia chlieb na tortu a konce lana zabalia. Ukázalo sa, že to bol druh rúk a nôh.

Matica opice


Pomocou PVA prilepíme opice na ruky a nohy. Tam je jedna mínus všetko, čo sa stane - lepidlo schne neuveriteľne dlho (10 - 15 minút). Po celú dobu musia byť laná držané v jednej polohe. To je skutočne vzdelanie vôle a trpezlivosti. Výsledok však stojí za sviečku.

Matica opice


Nezabudnite na dlhý chvost.

Matica opice


Keď všetko dobre zaschne, pripojíme hlavu k telu pomocou hrubej vrstvy PVA. Čakáme ďalších 20 - 30 minút. Náhle lepidlo nepodporí hmotnosť vlašských orechov? Nie, je to v poriadku. Teraz je čas zostaviť malý ostrov. prostý výzdoba Vyzerá to takto. Plastelína je pripojená k kusu skaly so zelenou trávou, ktorá napodobňuje exotickú dlaň.

Matica opice


Pri závode zasadíme opicu.

Matica opice


Zdá sa, že primát sa zaoberal banánmi. Teraz sedí a čaká, kým neprinesú niečo chutné. Možno kúsok koláča? Teraz možno prácu na tomto remesle považovať za dokončenú. Kreatívny úspech!
Komentáre (0)

Prečítajte si tiež

Chybové kódy pre práčky