Urob si sám
Hlavné triedy, pokyny, užitočné tipy, recepty.
» » »Zmrzlinová tyčinka váza
Použitím neobvyklých materiálov v práci sa získajú niekedy zaujímavé a jedinečné veci. Stalo sa tak s touto cukrovinkovou vázou, vytvorenou z bežných tyčiniek zmrzliny. Nie je to drahé a určite mimoriadny produkt. A pre prácu potrebujeme palice a lepidlo.

váza na zmrzlinu

váza na zmrzlinu

váza na zmrzlinu


Myslíte si, že je problematické dostať paličky, alebo bude potrebné ich skladovať dlho a tvrdo? Nie je to tak, nájdite najbližší malý obchod alebo pavilón, ktorý predáva zmrzlinu a požiadajte predajcu, aby si kúpil palicu. S každou dávkou zmrzliny výrobca dodáva drevené tyčinky, ktoré sa jednoducho vyhodia ako zbytočné.

váza na zmrzlinu

váza na zmrzlinu

váza na zmrzlinu

váza na zmrzlinu


Zapneme lepiacu pištoľ, je lepšie s ňou pracovať pomocou rukavíc, aby nedošlo k popáleniu. Na rovný povrch položte tri paličky v tvare trojuholníka v rovnakej vzdialenosti. Položíme na ne ďalšie tri, zhruba si pamätáme ich umiestnenie a lepidlo. Malo by to byť šesťuholník. Lepte tri paličky, čím sa zvyšuje počet riadkov. Zároveň posúva každú nasledujúcu radu o niekoľko milimetrov.

váza na zmrzlinu


Pokračujeme, kým malé špičky nezostanú na paličkách. Ďalej postavíme vázu iba hore. Môžete si vyrobiť akúkoľvek výšku, všetko záleží na vašej túžbe a množstve materiálu.

váza na zmrzlinu


Na konci práce je možné vázu maľovať alebo lakovať, vytvoriť ďalšie veko alebo ozdobiť.
Komentáre (0)

Prečítajte si tiež

Chybové kódy pre práčky