Urob si sám
Hlavné triedy, pokyny, užitočné tipy, recepty.
» »Ihlové puzdro" Silhouette "
Dobré popoludnie Teší ma, keď vidím krásne a originálne postele s ihlami. Ak máte radi aj rôzne postele s ihlami, tak vás vítam. Dnes si spoločne vytvoríme posteľ s ihlou pre siluetu.
Preto potrebujeme:
- Papier.
- Ceruzka.
- Sintepon.
- Nožnice.
- Tkanina.
- Drevené palice na opekanie.
- Ihla.
- Nite vo farbe textílie.
- 1 šálka jogurtu.
- plastelínu.
- Dekoratívne dekorácie.
- Penová guma.

Najprv vytvoríme papierový vzor našej siluety.

vzor našej siluety


Potom látku zoberieme a zložíme na polovicu tak, aby jej predná strana smerovala dovnútra. Položíme vzor na materiál, zafixujeme ihlami (aby sa vzor nepohyboval) a vystrihnite podľa vzoru s prihliadnutím na tolerancie pre švy.

rezané podľa vzoru


Odstránime vzor a spojíme obrobky, zatiaľ čo spodné šitie ešte nie je potrebné. Náš produkt odvrátime tvárou v tvár.

polotovary stehov


Výsledná silueta je vyplnená syntetickým zimným prostriedkom. Vložte prútik dovnútra a prišite. Ak je to potrebné, jeden koniec paličky je možné natrieť lepidlom.

plníme syntetický zimný prostriedok


Teraz musíte urobiť sukňu. Z tohto dôvodu som vzal bielu látku so vzorovaným okrajom. Rezal som tri pruhy široké 5 centimetrov a dlhé 12 centimetrov. Najprv zošívame spodnú časť prúžku, nezabudnite na záhyby. Potom vyšijeme druhý pás vyššie a urobíme to isté s tretím. Výsledkom je trojúrovňová sukňa.

urobiť sukňu


Teraz si zoberte pohár jogurtu a urobte z neho stojan na ihlové lôžko. Za týmto účelom jednoducho odrežte prebytočnú výšku zo skla.

vziať pohár


Stojan nalepíme látkou. Dajte plastelínu dovnútra pohára. Súčasne musí byť pritlačená k spodnej časti pohára tak, aby íl pevne držala.

Stojan prilepte handrou


Vezmite hrubú penu a vystrihnite z nej tvar vhodný pre náš stojan, ktorý má veľkosť iba 0,5 cm. Penu zakryjeme látkou a vložíme ju do stojana. Tu máme takého otomana.

Vezmite hrubú penu


Uprostred osmanskej hokejky nalepte náš prútik na ihlu. Je potrebné držať sa tak, aby palica smerovala do plastelíny kvôli fixácii.

Needle Box Silhouette


Z tkaniny pod farbou stojanu urobíme opasok na sukňu. Strihajte pás 3 cm široký, 12 cm dlhý. Prehnite prúžok tak, aby jeho predná strana bola do polovice šírka, šite, skrúťte. Za pás uväzujeme manekýn, vzadu robíme luk. Tyčovú tyčinku zdobíme ozdobnými detailami. Urobil som korálky a prilepil kvetinu na sukňu. Podľa potreby môžete ozdobiť stojan. Naša lišta na ihly je pripravená.

Needle Box Silhouette


Prajem vám veľa úspechov v práci.
Komentáre (0)

Prečítajte si tiež

Chybové kódy pre práčky