Urob si sám
Hlavné triedy, pokyny, užitočné tipy, recepty.
Každý deň sa čoraz viac ľudí snaží robiť veci vlastnými rukami. Je to nielen praktické a pohodlné, ale aj štýlové. Koniec koncov, nie je možné niekde nájsť niečo podobné. Všetko sa dá naučiť, túžba by bola. Preto chcem ponúknuť majstrovskú triedu výroby korálkových náušníc pomocou techniky tehlového stehu. Budú v dokonalej harmónii s čiernymi alebo červenými šatami. Pre dievčatá je to ideálne, pretože ich výroba nebude trvať príliš dlho.

Požadované materiály:
- červené guľôčky č. 10 - 3 g;
- čierne guľôčky č. 10 - 6 g;
- rybárska vlasec 0,2 mm - 4 m;
- náušnice - 2 ks;
- guľôčková ihla;
- nožnice;
- kliešte.

A tak začnime našu majstrovskú triedu.
1. Aby ste sa cítili pohodlne a nepoškodili vám ruky pri práci, musíte si riadne pripraviť pracovisko. Odstráňte z tabuľky všetky nadbytočné položky. Ihneď pripravte všetky potrebné materiály.

potrebné materiály


2. Perličková technika „Brick Stitch“ v skutočnosti nie je príliš komplikovaná. Ale pre začiatočníkov to môže spôsobiť ťažkosti. Preto sa zameriam na správne tkanie, aby som vám to povedal podrobnejšie. Najprv musíte odmerať 1 m rybárskeho vlasca a preniesť ho do ihly. Zozbierané guľôčky nebudú visieť, preto vytvoríme zarážku. Najlepšie je brať to v inej farbe. V našom prípade bude biela. Prechádzame niekoľkokrát, aby bola pevne stanovená. Teraz začneme tkanie. Na vlasec zhromažďujeme taký počet korálikov: 2 čierne, 2 biele, 4 čierne.

začnite tkať


3. Teraz dobre uchopte okraj rybárskeho vlasca, na ktorom sú všetky guľôčky. Teraz musíme „stavať domy“, aby korálky stáli v stĺpci, to znamená v dierke. Ihlu vložte zospodu do druhej guľôčky, ako je to znázornené na fotografii.

Ihlu vložte zospodu


Potom prejdeme do tretej, iba zhora.

tkať na koniec riadku


A tak sa naviažte na koniec riadku. Ukazuje sa, že v našich pohyboch robíme hada. Nakoniec by ste mali dostať tento výsledok.

by mal uspieť


4. Počas tkania náušnice pridáme a znížime množstvo guličiek. To nie je vôbec ťažké. Na ihlu zbierame 1 čierne a 1 červené guľôčky. Cez korálky teraz neprejdeme. Zaujíma nás iba rybárska línia nad nimi. Zhromaždené guľôčky sa zobrazia cez prvý otvor rybárskej vlasca a vložia ihlu do druhej nastavenej guľôčky. Malo by to tak byť.

Zhromaždené korálky

Zhromaždené korálky


Na konci riadku, ak chcete pridať jednu guľôčku, musíte dvakrát doplniť rad rôznymi guľôčkami. To znamená, že sa ukázalo, že v poslednom otvorení rybárskeho vlasca sme pridali 1 čiernu a 1 červenú guľôčku, ale každú postupne.

každý zase


Aby sa znížili guľôčky, musíte do otvoru rybárskej vlasca pridať iba jednu guľôčku, a to na začiatku aj na konci. Postupujte podľa nižšie uvedenej schémy.

systém


Základný kvet je pripravený. Na pripevnenie shvenzy musíte urobiť očko. Do stredu pridajte 6 čiernych guličiek a zaistite v slučke. Takto vyzerá celý proces.

Kvetinové základne

Kvetinové základne

Kvetinové základne

Kvetinové základne

Kvetinové základne


Teraz nám zostáva urobiť strapce, aby kvetina zamatovo. Farebná schéma môže byť podľa vášho uváženia. Budú vyzerať akékoľvek variácie. Nasledujúca fotografia ukazuje, ako opraviť okraje. Na konci každej rady musíte urobiť prsteň, ktorým prejdete ihlou do prvej červenej guľôčky z 8.

opraviť okraj


Všetko je náušnica takmer pripravená. Zostáva pomocou klieští s guľatým nosom na pripevnenie shvenzy.A tu je výsledok.

náušnica je takmer pripravená


Presne ten istý princíp, urob si druhý náušnicu. A tu získate takú krásu.

Dlhé náušnice

Dlhé náušnice


Buďte vždy neprekonateľní a krásni. Noste tieto náušnice s radosťou.
Komentáre (0)

Prečítajte si tiež

Chybové kódy pre práčky