Urob si sám
Hlavné triedy, pokyny, užitočné tipy, recepty.
» »Podávač domácich krmív
Podávače krmív sú spotrebný materiál. Pri rybolove na uzamknutých miestach môže rybár niekedy prísť o veľa krmív na jednom rybárskom výjazde. Nie sú však tak lacné. Mono samozrejme odmietne loviť na sľubných miestach, ale môžete výrazne znížiť náklady na samotné kŕmidlá. Ak to chcete urobiť, môžete to urobiť sami. Nie je to také ťažké. Na prípravu podávača budete potrebovať - ​​plastovú fľašu, olovo, kancelárske sponky. Z náradia budete potrebovať nožnice a kliešte. Budete tiež potrebovať klinec alebo spájku. Veľmi žiaduce sú malé stupnice. Ale bez nich sa môžete obísť.

Podávače krmív


Najskôr zo strihajte pásik z fľaše. Rezáme ho tak, že pri skladaní dostaneme valec s rozmermi zodpovedajúcimi veľkosti podávača.

Podávače krmív


Potom musíte urobiť v páse otvory. To sa dá ľahko urobiť pomocou vyhrievanej spájkovačky. Ak tomu tak nie je, bude pôsobiť necht zahriaty na ohni.

Podávače krmív


Po zahriatí by sa mal držať kliešťami, aby sa znížilo riziko popálenia. Otvory potrebujú veľa. Návnada z nich vytečie.

Podávače krmív


Potom je potrebný prúžok olova. Olovo je najľahšie nájsť v starých autobatériách. Jedna batéria postačuje pre mnoho podávačov. Pred použitím je však potrebné roztaviť olovo. Toto by sa malo robiť na čerstvom vzduchu, pri dodržaní všetkých bezpečnostných opatrení. Aby sa získali prúžky olova, jeho plátok sa sploští mliekom do stavu hárku a bežnými nožnicami sa rozreže na potrebné prúžky.

Podávače krmív


Olovený prúžok by mal byť o niečo dlhší ako podávač. Tým sa to opraví.

Podávače krmív


Ohnite sponku na papier podľa obrázka 7.

Podávače krmív


Potom pomocou klieští zbierame krmítko. Najskôr ohnite okraj prúžku bez kancelárskych sponiek. Elektróda musí byť stlačená čo najtvrdšie. Podávač domáceho podávača je pripravený.

Podávače krmív


Ak existujú váhy, môžu byť krmítka vážené a označené značkou. Nie je potrebné zvyšovať priehľadnosť podávača. Môžete použiť fľaše rôznych farieb.
Komentáre (0)

Prečítajte si tiež

Chybové kódy pre práčky