Urob si sám
Hlavné triedy, pokyny, užitočné tipy, recepty.
» » »Candy srdce
Sladký zub ocení taký vynikajúci suvenír. Je drobné a nemromantské predkladať svojim milovaným v škaredom priehľadnom plastovom vrecku sladkosti. Aj keď ju obviazate jasnou alebo lesklou stuhou, situácia sa nezmení. A ak dievča zistí, že ste si vymysleli suvenír, vynaložilo určité úsilie a dalo kúsok duše, urobilo tak darček, potom odmena nie je dlhá. Vskutku, iba taký zamilovaný muž dokáže zvládnuť také remeslo.

Ak chcete pracovať, pripravte si nasledujúce komponenty:
- kus hrubej lepenky (asi 40 cm až 30 cm);
- nožnice alebo kancelársky nôž;
- obojstranná páska;
- PVA lepidlo;
- vlnitý červený papier (alebo trhané papierové obrúsky);
- sladkosti v červenom obale;
- nádherné stuhy červenej farby (1 m).

Na prácu sa pripravte


Pretože hlavná farba vášne a lásky sa považuje za červenú, bude kompozícia vykonaná v tejto farebnej schéme. Preto sa pokúste vybrať všetky komponenty pre úlohu presne tak, ako je to uvedené v zozname. Najprv musíte nakresliť veľké srdce na kúsok bieleho papiera s veľkosťou asi 25 x 20 cm. Ak neviete, ako kresliť, potom nájdite na internete ten správny obrázok, vytlačte ho na tlačiarni, vystrihnite a šablóna je pripravená.

nakreslite veľké srdce


Podľa tejto šablóny by sa z hrubej lepenky mali vyrezať dva prírezy rovnakej veľkosti.

odrežte šablónu


Pomocou vlnitého papiera alebo papierových obrúskov pre trichard musíte vytvoriť pre papierové polotovary farbu a štruktúru. Srdce môžu byť maľované vodovodnými farbami a vkladané farebným papierom, ale je to triviálne. Je zaujímavejšie vytvoriť volumetrické pozadie. Vezmite teda lepidlo PVA a naneste ho na lepenku. Pamätajte si ubrousok rukami a pritlačte ho na povrch. Tak to bude trvať na niektorých miestach, a na niektorých miestach bude stúpať. Takto môžete získať krásnu heterogénnu štruktúru. Ak sú okraje obrobku nenaplnené, je to v poriadku, potom sa v ďalšom kroku skryjú.

prilepte farebným papierom


Ďalej pozdĺž okraja celého srdca by mala byť lepená obojstranná páska. Je lepšie to robiť po častiach, aby rovnomerne pokrýval celý povrch.

okolo okraja môjho srdca


Hneď ako odstránite ochranný povlak z pásky, začnite lepiť sladkosti. Musíte to urobiť cez okraj obalu a čo najťažšie medzi sebou. Najlepšie je zvoliť sladkosti v obaloch ako na fotografii. Sú najväčšie fit a vyzerajú krásne. Čím je cukrík dlhší, tým väčšie a objemnejšie sú remeslá. Aj keď stále musíte zvážiť chuť svojho partnera.

palica cukroví


Teraz odoberte druhú slepú vzorku a prilepte ju rovnakým spôsobom po celom obvode okraja obojstrannou páskou.

palica cukroví


Druhé srdce by sa malo držať za ruky a malo by byť umiestnené na váhe rovnobežne s prvým a prilepiť opačný koniec obalu každej cukrovinky.

palica cukroví


Tu je také objemné sladké srdce. Vyzerá nielen originálne, ale aj chutné.

Candy srdce


Zostáva len krásne zariadiť suvenír. Bude stačiť zviazať šarlátovú stuhu a vytvoriť luk na vrchu.

Candy srdce


Ak chcete, môžete tiež nalepiť sladkosti na hornú a dolnú časť pomocou obojstrannej pásky. Darček sa tak stane ešte príjemnejším.
Komentáre (0)

Prečítajte si tiež

Chybové kódy pre práčky