Urob si sám
Hlavné triedy, pokyny, užitočné tipy, recepty.
» » » »Lopty na vianočný stromček
Nový rok je sviatok, ktorý miluje úplne každý človek, nie je to len sviatok, je to skutočná zimná mágia a zázrak, ktorý prichádza do každého domu. Každý dospelý na tejto dovolenke sa stane ako dieťa, raduje sa, kričí, má zábavu a samozrejme sa teší na darček od svojho novoročného hosťa. a darčeky môže byť úplne malicherná a priniesť radosť, akoby to stálo veľa peňazí. Samozrejme, musíte sa tiež stretnúť s novoročným hosťom so všetkými vyznamenaniami. V podstate sa každá hosteska snaží ozdobiť svoj vianočný strom niekoľkými úplne novými loptičkami. Sortiment je nepochybne bohatý na obchody, doslova pretečú pred novoročnými sviatkami, ale bude obzvlášť zaujímavé a vzrušujúce vyrobiť techniku ​​vianočných stromčekov technikou decoupage, Navyše si môžete vybrať absolútne ľubovoľný fragment obrázka a zobraziť ho na gule. Napríklad rok 2015 bude rokom oviec, takže si môžete vziať obrúsky s obrázkom oviec a novoročné kresby.

Na oddelenie vianočných guličiek potrebujeme:
• Tri plastové monofónne gule s priemerom 5 cm;
• Tri servítky na dekupáž: dve s ovčím a jedna s Santa Clausom;
• Biela akrylová farba;
• PVA lepidlo;
• lesklý lak na decoupage;
• penové špongie;
• Tri úzke stuhy z saténu a organzy v rôznych farbách;
• nožnice;
• Vrecká alebo handričku;
• doska na farbu a lepidlo;
• Zlatý obrys pre dekoráciu;
• Tri paličky alebo ceruzky.

Vianočné gule

Vianočné gule


Na presnú prácu je potrebné pracovisko pripraviť, vopred ho zakryť vreckom alebo utierkou. Zoberieme gule, z nich odstránime klobúky. Do misky nalejte bielu farbu a pridajte trochu vody, asi 20%.

Vianočné gule

Vianočné gule


Každú guľu začneme zafarbiť špongiou, počnúc klobúkom, potom ju položíme na palicu a vložíme ju do pohára, aby ju zaschla. Takže vymaľujte všetky tri gule. Dáme ich do pohára a čakáme na úplné vysušenie, alebo urýchlime sušenie pomocou fénu.

Vianočné gule

Vianočné gule


Maľujeme všetky gule druhou vrstvou farby a čakáme na vyschnutie. Medzitým pripravujeme obrázky na výzdobu.

Vianočné gule

Vianočné gule


Z každej vložky opatrne nakrájajte malé kúsky. Je lepšie odoberať obrúsky s malými obrázkami, potom je vhodné ich použiť na loptu a obrázok je jednotný a bez vrások. Opatrne odstráňte vrchnú vrstvu z každého kusu vložky, spodné dva sú len biele, odstránime ich. Platňu opláchneme spod farby a nalejeme do nej PVA lepidlo a vodu v rovnakom pomere.

Vianočné gule

Vianočné gule


Dobre premiešajte a teraz pomocou špongie prilepíme každú časť obrúsky touto zmesou na guľu. Pre každú loptu jeho vlastné kúsky servítky.

Vianočné gule

Vianočné gule


Položili sme tiež všetky guľôčky na tyčinky a vysušili ich.

Vianočné gule

Vianočné gule


Keď povrch zaschne, natiahnite snehové vločky do obrysu a znovu ich osušte. Meriame 20 cm každej stuhy, horíme jej okraje.

Vianočné gule

Vianočné gule


Stočili sme stuhy a uviazali uzly. Posledným krokom je povliekanie guličiek lesklým lakom v niekoľkých vrstvách a pozastavenie sušenia.

Vianočné gule

Vianočné gule


Oblečte si klobúky stuhami na guličkách a máte hotovo! Môžete vyzdobiť svojho hosťa. Ďakujem

Vianočné gule
Komentáre (1)
  1. Nastya
    #1 Nastya hostia 22. november 2014 20:57
    0
    Veľmi cool a dojemné!

Prečítajte si tiež

Chybové kódy pre práčky