Urob si sám
Hlavné triedy, pokyny, užitočné tipy, recepty.
» » » »Novoročný dekor
Novoročné veľtrhy, možno najnavštevovanejšie oddelenia nákupných centier. Od novembra, keď sa tieto pavilóny práve otvárajú a do 31. decembra sem prichádzajú ľudia, putujú bludiskom tkaným z girlandy a našuchorenými ihličnatými konármi, kupujú suveníry, hoci v domácom arzenáli je ich pravdepodobne veľa. Nový rok musí stráviť príjemné akvizície, aktualizácia interiéru. Domáce šperky však môžu dobre konkurovať zakúpeným. Sú jedinečné, plné tepla, ktoré sa prenášalo na veci z obratných rúk remeselníka a jej duše.

V tradíciách starého sveta
V minulosti, v európskych krajinách, najmä v severných štátoch, ženy vždy pripravovali prekvapenia pre vianočný stromček pre svojich susedov a ich deti pomocou toho, čo bolo k dispozícii v koši na vyšívanie. Elegantné tašky boli nevyhnutne šité - potom do nich boli vložené sušienky, orechy, koláče a cukrovinky zabalené do farebného papiera. Aby bolo toto improvizované balenie originálne, bolo vyrobené zvlnené: v podobe tradičnej novoročnej ponožky alebo rukavice.
Výroba takýchto predmetov je veľmi jednoduchá: budete potrebovať škvrny z kockovanej látky, kúsky bieleho rúna alebo kožušiny, pár plochých gombíkov (môžu byť rôzne veľkosti), nejaký druh copu. Pol hodiny - a tá maličkosť je pripravená.

DIY vianočná výzdoba

DIY vianočná výzdoba


Dizajnová súprava bude kompletná, ak sa v jednom koncepte vytvorí ďalšie príslušenstvo - hviezdy, vtipné vtáky, zvieratá atď.

DIY vianočná výzdoba

DIY vianočná výzdoba


Slovanská štylizácia
Naši predkovia vyrábali jednoduché hračky pre zimné dovolenky z lacných materiálov - rohož, posteľná bielizeň, zvyšky čintzov kúpené pre slnečné šaty a košele. Teraz sa tieto výrobky považujú za trendy: etnické štýly sú mimoriadne populárne.
Na moderných ručne vyrábaných výstavách malonákladová z hrubého pytloviny a vyzerajú exkluzívne výzdoba, Ich kúzlo spočíva v úmyselnej jednoduchosti: stehy nie sú vyrobené strojom, ale ručne šité, na dokončenie sa berie čipka, ktorá napodobňuje domácu šnúru, hrany nie sú špeciálne vyrobené.

DIY vianočná výzdoba

DIY vianočná výzdoba


Primitivizmus ľudových remesiel má zvláštne čaro.

Spoločné činnosti
Nie je náhodou, že novoročné a vianočné oslavy sa nazývajú rodinné oslavy. Sviatky sa oslavujú s najbližšími ľuďmi, prípravné činnosti sa konajú so svojimi príbuznými, deti majú tendenciu podieľať sa na všetkom. Preto musíte prilákať deti k vzrušujúcemu tvorivému procesu.
Vzor, ktorý sa skladá z dvoch kruhov, bavlnená vlna, strihaná penová guma na vypchávanie, gombíky, korálky - a teraz sa veselý snehuliak usmieva na vianočný strom, vlnené gule alebo gule sa zmenili na Santa Clausa.

DIY vianočná výzdoba

DIY vianočná výzdoba


Dokonca aj dieťa v predškolskom veku môže rezať elegantné srdce na základe najjednoduchšieho vzoru. Mama pomôže spojiť obe polovice hodvábnym vláknom a dcéra bude môcť opatrne vložiť guipure, sklenené korálky, saténové mašle a kamienky na oboch stranách.

DIY vianočná výzdoba


S akou hrdosťou mladá ihličenka zasadí tento zázrak na borovicovú labku, alebo ju možno predstaví svojej babičke, priateľke.

Vlny východu
Keďže sme všetci do istej miery nadšení pre orientálnu symboliku, musíme si pri prekladaní zdobiacich nápadov pamätať na kozy a ovce. Symboly z roku 2015 pletené, šité, vyšívané na obrúskoch budú počas našej dovolenky príjemné.

DIY vianočná výzdoba
Komentáre (0)

Prečítajte si tiež

Chybové kódy pre práčky