Urob si sám
Hlavné triedy, pokyny, užitočné tipy, recepty.
» » »Viacvrstvové gumičky v šedo-ružovej farbe
Jednotnosť gumárenských výrobkov čínskych detí nie je podľa vkusu každého. Ak máte vytrvalosť a ste ochotní stráviť pár hodín ozdobením vlasov krásnymi kvetmi na elastických pásoch, potom je táto práca pre vás. Ručne robené veci budú vždy užitočné na zvýraznenie ich majiteľa, pretože majú nielen zaujímavý dizajn, ale aj časticu duše. Pri vytváraní ozdôb na vlasy okamžite identifikujte farby, ktoré vám vyhovujú. Je vhodné použiť dve farby, potom môžete v práci zvýrazniť jednotlivé body, zdôrazniť každú vrstvu lístkov. Nezabudnite si vybrať farby rovnakej sýtosti, ak som si vzal jemnú ružovú, potom druhá farba bude studená - oceľ.
Na prácu potrebujete saténovú stuhu, šírka stuhy je asi 4 cm. Získajte 30 cm čipky, ktorá k práci pridá jemnosť. Budete tiež potrebovať stred v podobe kvetov z kamienkov a samotných elastických pásov, na ktoré je potrebné kvety pripevniť. Zásobujte pomocou lepiacich tyčiniek, ktoré sa vkladajú do špeciálnej pištole, je veľmi vhodné upevniť vrstvy kvetov takým lepidlom. Potrebujeme zapaľovač na oddeľovanie hrán a horák na drevo, pre nich je veľmi vhodné spojiť vrstvy plátky k sebe.

čo potrebuješ pracovať


Odrežte pásku na štvorčeky. To je možné dosiahnuť pomocou horáka alebo nožníc. V druhom prípade budete musieť vypáliť okraje ľahším.

Odrežte pásku na štvorčeky


Začíname tvoriť okvetné lístky pre základňu kvetu. Za týmto účelom zložte jeden z rohov orezaného štvorca ako na obrázku.

okvetné lístky


Odrežte roh, kde je záhyb ohnutý, a opatrite okraj. Trvá 16 ružových uhlových lístkov a 8 ocele.

Odrežte roh


Zalepte plátky do kruhu. Pokúste sa dodržať určitú postupnosť - niekoľko vrstiev ružovej, jeden oceľový kruh a naviac niekoľko ružových.

Zalepte plátky do kruhu


Teraz urobte plátky pre väčšiu vrstvu kvetu. Na tento účel potrebujete ďalších 7 ružových prírezov. Každý ohyb v strede, ale šikmo.

urobiť okvetné lístky


Potom ohnite okraje do stredu spodného okraja bývalého štvorca.

ohnite okraje do stredu


Prácu ohýbame pozdĺž stredovej čiary a upevňujeme ju, napríklad ju môžete zvierať pinzetou alebo klincami.

Ohýbacie práce


Všetky spodné vrstvy sa spájkujú horúcim horákom. Za týmto účelom jednoducho nakreslite čiaru pod kovové pravítko na základni. Mal by sa ukázať taký okvetný lístok.

spájka


Zatlačte na jeho zadnú stranu a potom sa vytvorí zvláštne vrecko. Vložte lepidlo do tejto medzery a okamžite vytlačte okvetné lístok tak, aby mal požadovaný tvar.

spájka

vytvorí sa určitý druh vrecka


Okvetné lístky nalepte do kruhu. Lepidlo je však iba ich okraj, ktorý je bližšie k stredu kvetu a čipka prechádza pod vonkajší okraj.

Okvetné lístky nalepte do kruhu


Rovnakým spôsobom vytvárame plátky pre vnútornú vrstvu kvetu, ale nelepíme lepidlo, ale skôr trochu spievame zadok plátky.

Okvetné lístky nalepte do kruhu


Našijeme 8 oceľových plátkov do kvetu so závitom a okamžite ich prilepíme do stredu. Centrum je zdobené kamienkami.

Viacvrstvová gumička na vlasy


Teraz nalepíme čipku pod ružové okvetné lístky, ktoré dodajú trochu ľahkosti a zvýšia objem.

Viacvrstvové gumené pásky


Zostáva prevrátiť prácu a nalepiť sa na ružovú, bielu alebo sivú elastickú hmotu.
Komentáre (2)
 1. Lydia
  #1 Lydia hostia 27.10.2014 13:22
  0
  Aká krása! Veľmi jemné a originálne!
 2. alina
  #2 alina hostia 28. októbra 2014 00:06
  0
  Dokonalá kombinácia nežnosti a krásy!

Prečítajte si tiež

Chybové kódy pre práčky