Urob si sám
Hlavné triedy, pokyny, užitočné tipy, recepty.
Na výrobu stromu sú potrebné tieto materiály:
  • biele guličky - 85 g;
  • čierne korálky - 10 g;
  • sivé guľôčky - 60 g;
  • korálky zelené svetlo - 50 g;
  • zelené tmavé korálky - 45 g;
  • kus preglejky;
  • kovová skrutka;
  • umelé kvety na dekoráciu;
  • zelené korálky na stojan akejkoľvek farby, 20 g.


Pracovný proces sa začína výrobou brezového kmeňa. Na nite s ihlou vytočte 35 čiernych guličiek a zaistite ich v kruhu. Navlečte jednu pätku a pretiahnite niť cez poslednú pätku 1. radu a prvý z 2., navlečte ďalšiu pätku a pokračujte v tkaní v rovnakom poradí. Táto metóda sa nazýva „ručné tkanie v kruhu“. Pre kmeň musíte použiť biele matné koráliky ako hlavnú farbu a čiernu a sivú, aby bola breza prirodzená. Dĺžka kmeňa bude 120 radov, pričom každý desiaty rad by sa mal zmenšiť o jednu guľôčku. Niť nie je rezaná. Hlaveň je naplnená polyetylénom pomocou dlhej šošovky.

robiť breza kmeň


Ďalej nasleduje výroba hrubých konárov. Za týmto účelom navlečte tri biele guľôčky na niť a pomocou metódy „ručného tkania“ spustite vetvu pridaním jednej na oboch stranách, až kým nezískate rad siedmich guľôčok. Zatvorte týchto sedem guľôčok v kruhu a pokračujte v tkaní „ručne tkané v kruhu“. Takáto vetva by mala mať dĺžku 35 radov a každá siedma rada by sa mala zmenšiť o jednu guľôčku. Je potrebné vyplniť ďalších 13 vetiev: 2 vetvy - 35 riadkov, 4 vetvy 18 a 30, 3 vetvy 25 riadkov. Nite nie sú orezané.

robiť breza kmeň


Ak chcete vyrobiť letáky, musíte zhromaždiť tri tmavo zelené a jednu svetlozelenú guľôčku na nite a previesť tú istú niť cez prvú. Získajte hornú časť listu. Zhromaždená druhá guľôčka svetla prechádza cez prvé svetlo. Toto je spodná časť listu. Týmto spôsobom vykonajte tri horné a dve spodné časti letáka. Dajte listom rovnakú niť pomocou dvoch ďalších guličiek. Niť by mala byť pevne zviazaná a odrezaná. Vyrobte ďalších 500 listov.

breza


Po vytvorení hrubých konárov a listov brezy bol na rade tenký konár. Ak to chcete urobiť, zozbierajte na zvyšnú niť hrubej vetvy 35 sivých guľôčok a 1 zelenú a pripojte list. Niť späť cez jednu zelenú a päť sivých guľôčok. Navlečú sa ďalšie štyri sivé guľôčky a jedna zelená, pripevní sa list a niť sa vráti, získa sa malá vetvička. Takéto vetvy sa vyrábajú každých 5 guličiek, aby sa vytvorili tenké konáre s listami. Môže existovať ľubovoľný počet takýchto pobočiek.

breza


Ďalším krokom je prišitie hrubých konárov k kmeňu brezy. Na to potrebujete veľkú ihlu, ktorá musí byť vytiahnutá cez veľké konáre a kmeň. V hornej časti brezy si môžete urobiť niekoľko tenkých vetiev s listami.

Bead Birch

Bead Birch


Pre stojan sa odoberie preglejka, do ktorej sa vyvŕta diera, vloží sa skrutka 10 až 15 cm a zaskrutkuje sa do polyetylénu, vďaka čomu sa môže kmeň kmeňa mierne zakriviť. Naneste lepidlo na stojan a nalejte zelené guľôčky, potom nalepte burinu. Lepidlo naneste aj na miesta pripojenia hrubých konárov kmeňom.
Breza je pripravená.

Bead Birch
Komentáre (0)

Prečítajte si tiež

Chybové kódy pre práčky