Urob si sám
Hlavné triedy, pokyny, užitočné tipy, recepty.
» » » »Vlásenka" Blooming Poppies "
Makový kvet má svoju zvláštnosť a odlišnosť od ostatných, ale priťahuje ho. Preto sa imitácia kvetu maku často používa v rôznych šperkoch a dizajnérskych obrazoch. Ihly ženy používajú obraz tejto kvetiny na vytvorenie vlásenky, jasne červená farba týchto pukov na pozadí tmavých odtieňov vlasov vyzerá obzvlášť fascinujúco.

Makový kvet


Na vytvorenie tak očarujúcej vlásenky potrebujem:
- špendlík.
- pinzety s tenkými dlhými okrajmi.
- červená stuha široká 5 cm.
- nožnice.
- letáky od fomiaranu.
- lepiaca pištoľ.
- veľké korálky v tvare kryštálu.
- ľahší.

Tvorba šperkov.
Najprv si musím urobiť okvetné lístky, a na to som odrezal štvorce so stranami 5x5 cm z červenej stuhy, celkovo potrebujem 24 ks na vlásenku. Za každú kvetinu sa skonzumuje 12 okvetných lístkov.

Vytvárajte šperky


Ďalej musia všetky štvorce orezať dva horné rohy a zaokrúhliť ich.

robiť okvetné lístky


Teraz jemne spievam zaoblenú hranu budúceho plátku, pričom opatrne napínam rez 1 cm, aby som dostal vlnu. Preto by mali byť všetky strany dielca opracované, s výnimkou spodného rezu.

spievať zaoblené


Teraz začínam spracovať spodný rez. Keď otočím časť lícom nadol, uprostred neošetreného zárezu plátky urobím blížiaci sa záhyb.

začnite spracovať spodný rez


Teraz opravím záhyb pomocou spevu látky a spájkovaním spojov. Tento záhyb spôsobí, že okvetný lístok bude objemný a poskytne potrebný tvar. Potom som narovnal časť a narovnal záhyb. Výsledkom je taký krásny okvetný lístok.

Opravím záhyb


V rovnakom poradí musím urobiť zvyšok plátky, ktoré sú potrebné pre špendlík. Po ich vytvorení môžete začať zostavovať kvety. Pre každý púčik je potrebných 12 okvetných lístkov. Ako stred kvetu sa použije veľká koráliková guľôčka. Na takúto guľôčku postupne prilepujem plátky po celom obvode a pevne ich pritláčame k základni. V dôsledku toho som dostal dva krásne púčiky.

môžete začať zbierať kvety


Teraz naneste lepidlo na stranu púčika, prilepím ich k sebe. A pripevňujem letáky na spodok kvetov.

Makový kvet


Potom som musel pripevniť príchytku na dno kvetín.

Pripájam letáky k kvetinovej základni


Tým sa dokončí tvorba vlásenky, je pripravená!
Komentáre (0)

Prečítajte si tiež

Chybové kódy pre práčky