Urob si sám
Hlavné triedy, pokyny, užitočné tipy, recepty.
» » »Fotorámik zo starých tlačidiel
Každý doma má pravdepodobne veľa starých gombíkov a práve v tomto článku vysvetlíme prečo. Na vytvorenie samotného rámu potrebujeme:
• Kartón alebo veľmi ťažký papier;
• Lepidlo (najlepšie na okamih);
• ceruzka;
• Vládca. Na dekoráciu budete potrebovať:
• gombíky (veľa rôznych veľkostí);
• Thermogun;
• Farby.

Najprv musíte prísť s tvarom vášho rámu. Potom, keď ste sa rozhodli pre tvar a jeho veľkosť, musíte ho nakresliť na hrubý papier. Vystrihli sme ho a zakrúžkujeme rovnaký tvar na dvoch rôznych kartónoch. Vystrihnite ich. Je však potrebné si uvedomiť, že ak potrebujete vyrezať miesto pre fotografiu v prvej lepenke, nemali by ste to robiť v druhej, pretože z tohto kusu urobíme zadnú stenu nášho rámu, na ktorej by nemali byť žiadne diery. Lepíme všetky časti spolu, nezabudnite opustiť miesto, aby ste mohli vložiť fotografiu (alebo fotografie, v závislosti od tvaru rámu) a môžete predpokladať, že hlavná časť prípravy rámu je dokončená.
Teraz prejdite na zdobenie. Pre väčšie pohodlie by ste mali najprv natrieť celý rám, takže ak zakryjete biele medzery na konci (ako je to na fotografiách), nemusí sa ukázať celkom presne. Potom pokračujte v lepení tlačidiel. Prvá vrstva je lepšia na prilepenie veľkých tlačidiel, ktoré budú slúžiť ako pozadie pre váš rám. Potom lepidlo menšie. A na záver, ako posledný dotyk, môžete pridať veľa malých, ktoré pomôžu vylepšiť a zaujímavejšie vytvoriť váš rám. Farbu samozrejme vyberte sami. Aby rám vyzeral zaujímavejšie, mali by ste zvoliť rôzne tlačidlá s rôznymi dekorami. Ak ste nechali maľovať rám na neskôr, potom ihneď po prilepení tlačidiel, môžete to urobiť vyplnením všetkých medzier zvolenou farbou. Posledným krokom je vytvorenie nohy. Je pravda, že ak nechcete, aby to stálo, ale aby viselo na stene, môžete naň jednoducho prilepiť niekoľko saténových stužiek, čo im dáva vzhľad slučky. Noha môže byť skonštruovaná nasledovne. Lepidlo z lepenky (alebo z niekoľkých vrstiev hrubého papiera, pretože váha rámu padne na nohu a pri toľkých tlačidlách nie je malá), pravouhlý trojuholník a prilepte rám na preponu. Nezabudnite maľovať na konci. Ak je tvar rámu rovnaký ako na fotografii, nezabudnite vyrezať diery na strane, ktorá je preponou, inak bude vaša noha viditeľná v prednej časti, čím sa poškodí vzhľad rámu. A možno na tomto vaše rám možno považovať za hotové.
Rovnakým spôsobom môžete usporiadať nielen rám, ale aj zrkadlá a ďalšie prvky vášho interiéru.

nakreslite LÁSKA

vystrihnite lásku

LOVE

nalepte gombíky

nalepte gombíky

Fotorámik
Komentáre (0)

Prečítajte si tiež

Chybové kódy pre práčky