Urob si sám
Hlavné triedy, pokyny, užitočné tipy, recepty.
» » »Ako skrátiť džínsy
Často kupujeme nohavice, vrátane džínsov, ktorých dĺžka je oveľa dlhšia, ako je potrebné. Ak chcete nohavice skrátiť, môžete sa obrátiť na ateliér, ale dnes vám ukážeme, ako to urobiť sami, pretože proces skracovania nohavíc nie je príliš ťažký.
Ak chcete nohavice skrátiť na požadovanú dĺžku, musíte ich najprv zmerať. Označte požadovanú dĺžku pastelkami alebo špendlíky hlavou. Môžete sa opýtať, ako označiť správnu dĺžku? Robím to takto: Žiadam toho, kto skráti nohavice, aby sa v nich najskôr pohol, obchádzal sa, aby sedeli na osobe spôsobom, ktorý mu vyhovuje, a potom zozadu na každej nohe pripnem kolíky 2 - 3 mm nad podlahu tak, aby nohy nedotkli sa podlahy. Pred nohou nemôžete pripnúť.

Ako skrátiť džínsy


Odmeriame 2 cm od špendlíkov a odrežeme prebytočnú tkaninu z nohavíc rifle, najskôr zozadu, potom spredu, berúc do úvahy skutočnosť, že nohavice vpredu urobíme kratšie o 3 až 4 mm.

Ako skrátiť džínsy


Tkaninu ohnite dvakrát dovnútra, po vložení 0,5 cm po druhý raz, po druhýkrát po zbalení 2 cm.

Ako skrátiť džínsy

Ako skrátiť džínsy


Vo vzdialenosti 1,5 cm od okraja produktu dávame čiaru.

Ako skrátiť džínsy


Ak chcete vlákna opraviť, aby ste zabránili otvoreniu stehu, môžete ich spojiť zošitím späť o 2 cm alebo môžete všetky vlákna pretiahnuť na jednej strane a priviazať uzol.

Ako skrátiť džínsy

Ako skrátiť džínsy


Vo vzdialenosti 2 mm od prvého riadku môžete zadať druhý riadok a nohavice napariť. Ako vidíte, nič komplikované.

Ako skrátiť džínsy
Komentáre (0)

Prečítajte si tiež

Chybové kódy pre práčky