Urob si sám
Hlavné triedy, pokyny, užitočné tipy, recepty.
» »Jednoduché puzdro na mobilný telefón
Aby sme vytvorili taký originálny obal pre mobilný telefón, potrebujeme: dva kusy hustej látky s veľkosťou trochu väčšou ako samotný telefón, čipky alebo korálky alebo akékoľvek nálepky ako ozdoba. Pre krytie samotné sú kusy kašmíru, rúška a kože dobre vhodné. V mojom prípade to boli kúsky kašmíru, ktoré zostali po šití kabátu. Výsledkom bolo, že puzdro na telefón šlo veľmi dobre s vyšívaným kabátom.

Berieme prvý kus látky, položíme naň telefón a zakrúžkujeme ho okolo obrysu tenkou kriedou alebo suchým zvyškom. Všetky operácie sa uskutočňujú na prednej strane látky.

pozdĺž obrysu tenkým kúskom kriedy


Dostaneme kontúru nášho telefónu prevedenú na látku.

obrys telefónu


Z výslednej vrstevnice ustupujeme smerom von vo vzdialenosti 1,5 - 2 cm po celom obvode. Ukázalo sa, že niečo ako príspevok na šitie dvoch častí.

Ústup z prijatej linky


Preložte naše dva kusy látky zvnútra von k sebe. Rozdeľujeme sa po obvode šijacími špendlíkmi, aby sme tkaninu pevne fixovali a rovnomerne rozrezali obe časti. Rezajte pozdĺž obrysu vyznačenej vonkajšej línie.

strihané nožnicami


Na obidve časti puzdra na telefón šijeme ozdobné prvky. Na to som mal čipku, z ktorej bolo možné rezať jednotlivé prvky vo forme kvetov. Tu, ako sa hovorí, ktokoľvek má dosť fantázie a trpezlivosti - môžete vytvoriť aplikáciu všetkých druhov pruhov, samolepiek, flitrov, guličiek, gombíkov, ozdobných výšiviek alebo niečoho iného.

poslať kvety


Prineste obrys nášho mobilného telefónu. Ak sa pri práci na zásterke ozdobných detailov vymazal, aktualizujeme ho opätovným zakrúžkovaním telefónu. Z vrstevnice telefónu ustúpime smerom von, ktorá sa rovná hrúbke telefónu rozdelenej na polovicu. Ak je textília elastická, je možné od získaného počtu milimetrov odpočítať od jedného milimetra po dva. Deje sa tak tak, aby telefón nevypadol v puzdre puzdra a súčasne aby sa nemusel odtiaľ ťažko vytiahnuť. Z otvorenej strany krytu nakreslíme čiaru k rezu. Znovu pripnite dve časti špendlíkom.

opravíme


Obe časti sme rezali pozdĺž výslednej vonkajšej línie na písacom stroji s odchýlkou ​​od otvorenej časti krytu 0,5 cm od okraja. Snažíme sa, ako sa telefón dostane do krytu. Ak je veľmi tesný alebo slabý - riadok opravíme.

robíme


Hrany krytu opatrne odrežte nožnicami typu „cikcak“. Ak takéto nožnice neexistujú, môžete na písací stroj položiť akýkoľvek dekoratívny steh alebo jednoducho ušiť „kľukatý“ šev pomocou nití určitej kontrastnej farby a okraje opatrne orezať.

strih s kučeravými nožnicami


Výsledkom je, že dostaneme originálne puzdro na mobilný telefón. Je pekné nosiť so sebou tento druh remesla vo svojej kabelke, môžete ho urobiť pre dieťa alebo ako malý darček pre priateľa. Uskutočňuje sa rýchlo a nevyžaduje drahé náklady.

Jednoduché puzdro na mobilný telefón
Komentáre (1)
  1. Milochka
    #1 Milochka hostia 26. augusta 2017 17:52
    0
    Obaladet! Nie je to zázrak? Nevedel som, že také majstrovské dielo sa dá vytvoriť z obyčajného materiálu. Tak krásne, naozaj sa mi to páčilo. Dúfam, že sa mi to podarí!))

Prečítajte si tiež

Chybové kódy pre práčky