Zrób to sam
Kursy mistrzowskie, instrukcje, przydatne wskazówki, przepisy kulinarne.
» »Etui na telefon komórkowy
To nie jest dziwne, ale nasz świat, podobnie jak nasze szczęście, składa się z drobiazgów. To stwierdzenie można oczywiście kwestionować, ponieważ każdy ma własną koncepcję „pokoju” i „szczęścia”. Dla niektórych szczęście polega na byciu bogatym, ale dla kogoś pomocna dłoń - i nic więcej nie jest potrzebne. Możesz dać komuś sto róż - to mu nie wystarczy, ale podaruj komuś akcesorium do telefonu komórkowego, takie jak zawieszka lub okładka, a na jego twarzy i oczach pojawi się uśmiech. Tak więc, jeśli masz takich znajomych lub przyjaciół, którzy kochają i cenią to, co robisz własnymi rękami, a następnie dajesz je, możesz zrobić osłonę na telefon komórkowy i ją przedstawić.
W naszym przyszłym przypadku konieczne jest zaopatrzenie się w entuzjazm, cierpliwość, a także takie materiały, jak: materiał na podstawę okładki, nici z igłą, nożyczki, pasek ze starego zegarka, piękna i jasna klamra.

Obudowa na telefon komórkowy


Jamnik, teraz, gdy sprawdziliśmy, czy mamy wszystko, a może coś warto kupić, zdobywamy i rozpoczynamy robótki. Bierzemy nasz główny materiał - tkaninę. Sprawdzamy, czy jest on odpowiedni dla naszego telefonu w taki sposób, aby tkanina całkowicie pokrywała telefon ze wszystkich stron. Kolejny niuans, pamiętaj, aby wziąć pod uwagę, że ze wszystkich stron pokrywy zostanie usunięty o centymetr lub połowę.

Obudowa na telefon komórkowy


Zszyj pierwszą stronę za pomocą prostych szwów. Pierwsza strona jest bliższa końca materii.

Obudowa na telefon komórkowy


Ostrożnie włóż telefon komórkowy i zacznij szyć drugą stronę.

Obudowa na telefon komórkowy


Usuwamy niepotrzebny materiał - odcinamy nożyczkami.

Obudowa na telefon komórkowy


Jeśli nie lubisz dziwacznych rzeczy lub nie podoba się przyjacielowi, dla którego przygotowujesz ten prezent, możesz zapiąć pokrowiec przyciskiem i pozostawić go w tej pozycji.

Obudowa na telefon komórkowy


Ale jeśli chcesz zrobić jasne, a jednocześnie skromne małe etui, kontynuujemy naszą pracę. I przyszyj pasek ze starego zegarka do górnej części etui. Robimy wszystko zgodnie z instrukcjami pokazanymi na zdjęciach, jeśli tak, trudno ci zrozumieć, co jest.

Obudowa na telefon komórkowy


Sprawdzamy, na jakim poziomie musimy przymocować klamrę, a następnie uszyć ją lub przykleić. Ale aby mieć pewność, że okładka będzie ci długo służyć, wtedy sflashujemy ją i przykleimy.

Obudowa na telefon komórkowy


Teraz napinamy pasek klamry, jak zwykły zegarek i podziwiamy nasz wynalazek.

Obudowa na telefon komórkowy

Obudowa na telefon komórkowy


Sprawdzamy również, jak dobrze iz sumieniem wykonaliśmy osłonę, aby nie było żadnych minusów i małych dziur. Jeśli masz maszynę, możesz naszyć szwy na wierzchu dłoni. Cóż, a następnie zrób lub kup piękną mini torbę i podaruj ją znajomym lub zwykłym znajomym. To nie tylko prezentale także uwagę, której często nam brakuje.
Wróć
Komentarze (0)

Przeczytaj także

Kody błędów pralek