Zrób to sam
Kursy mistrzowskie, instrukcje, przydatne wskazówki, przepisy kulinarne.
Prawdopodobnie każdy z nas, wybierając prezent, myślał o tym, ale co jeśli tym razem zrobisz wszystko, co robisz własnymi rękami? W końcu takie prezenty szczególnie przyjemne, ponieważ robią to z duszą.


Wykonanie tak miękkiej zabawki nie jest absolutnie trudne, do tego potrzebujemy: polaru w trzech kolorach (zielonym, białym i różowym), syntetycznego winterizera lub innego wypełniacza, 2 guzików i nici.


Na początek przygotujemy wzór, możesz wziąć dogodny dla ciebie rozmiar, po zmniejszeniu lub powiększeniu tego obrazu na komputerze mam kota trochę więcej niż format A3.


Następnie bierzemy zielony materiał, składamy go twarzą w twarz do środka, a na górze przypinamy igłę naszym wzorem, który wcześniej wycinaliśmy zgodnie z szablonem z papieru.
Wzór powinien być dobrze przymocowany do tkaniny, w przeciwnym razie po wycięciu tkanina się wysunie.
Bierzemy nożyczki i tniemy materiał wzdłuż konturu. Następnie ostrożnie usuń wzór papieru, podczas gdy igły muszą pozostać w tych samych miejscach.Szyjemy go ręcznie lub pisząc na maszynie, odchodząc od krawędzi 1-1,5 cm (naddatek na szew), pozostawiając kieszeń około 7-10 cm, aby wypełnić naszą miękką zabawkę wypełnieniem z poliestru. Następnie przekręcamy tkaninę - „ciało” kota jest gotowe. Teraz musisz przygotować oczy, nos i serce, a także nałożyć i przymocować je do tkanin, szablonów papierowych, ostrożnie je wyciąć i przymocować za pomocą igieł. Następnie przyszywamy je do „ciała” kota za pomocą nici w kolorze tkaniny, za pomocą obszernego szwu. Kufa i łapy ozdobione są długimi ściegami podłużnymi przy użyciu nici różowych i ciemnozielonych.Teraz wypełniamy zabawkę syntetycznym winterizerem, najbardziej gęsto wkładamy wypełniacz do uszu, ogona i nóg kota. Następnie ostrożnie zszyj lewą „kieszeń” Cóż, to wszystko, miękka zabawka jest gotowa, zabawny, miły kot.)
Wróć
Komentarze (5)
 1. Marina
  #1 Marina Goście 21 lutego 2012 17:00
  1
  Bardzo słodki kot !! Jesteś mądry!
 2. Julia
  #2 Julia Goście 24 września 2013 08:37
  0
  Łał! Oddaję pomysł do użytku))
 3. Katia
  #3 Katia Goście 5 lipca 2014 10:37
  0
  Mam tylko 11 lat, ale mam świetnego kota, a moja siostra ma kota, dzięki za pomysł
 4. Alika
  #4 Alika Goście 16 marca 2015 09:10
  0
  bardzo fajny kot, zrobię na nim projekt (szkolny) i chętnie szyję mrugnięcie
 5. Paulina
  #5 Paulina Goście 9 października 2015 16:29
  0
  Pamiętaj, aby zrobić tego kota do szkolnego projektu.

Przeczytaj także

Kody błędów pralek