Zrób to sam
Kursy mistrzowskie, instrukcje, przydatne wskazówki, przepisy kulinarne.
» »Naładuj zużyty pieprz w aerozolu
Naładuj zużyty pieprz w aerozolu

Więc Ty lub twoje gospodarstwo domowe musieliście użyć dostępnego sprayu pieprzowego, chroniąc się przed psami lub niezbyt odpowiednimi obywatelami. Oczywiście możesz iść do najbliższego sklepu z bronią lub myśliwskim i kupić nowy. Jednak ceny kanistrów gazowych rosną z prędkością grzybów po deszczu. Dlatego proponuję bardzo prosty sposób na ponowne wyposażenie Defender.
Uwaga !!! Jest dużo pracy z ostrą papryką. Stosuj ochronę oczu i dłoni. W przypadku narażenia na niechronioną skórę spłukać mlekiem! Woda - NIE! Zwiększ tylko uczucie pieczenia.

Będzie potrzebować


Po pierwsze, musisz kupić RED Ground Pepper w ilości 100 gramów. Zwykle są to 10 saszetek po 10 gramów.
Naładuj zużyty pieprz w aerozolu

Rozpoczęcie przeładowywania


Wlać całą ich zawartość do zamykanego pojemnika o pojemności 250-300 ml. Wlej pieprz 125 ml alkoholu. Albo WODKA, albo KSIĘŻYC.
Dobry ekstrakt uzyskuje się na glicerynie, ale jest mniej płynny, co nie jest całkowicie odpowiednie do naszych celów.
Po dokładnym wymieszaniu powstałej brązowej łopatki, szczelnie zamknij pojemnik i pozostaw na 20 dni do zaparzenia, okresowo mieszając, w celu lepszej ekstrakcji Oleoresin capsicum (OS) - wyciągu z ostrego pieprzu.
Naładuj zużyty pieprz w aerozolu

Po 20-25 dniach UWAGA! Przelej kilka warstw gazy, dobrze wstrząśniętej bursztynu, do czystego pojemnika. Okaże się w ten sposób, o przyjemnym kolorze i bardzo nieprzyjemnym, gdy wejdzie w kontakt ze skórą, a tym bardziej w oczach, nosie i ustach, płyn.
Naładuj zużyty pieprz w aerozolu

To jest oleożywica papryka. Co było w aerozolu przed użyciem.
Następnie: zdejmij nasadkę ochronną za pomocą przycisku z używanej puszki,
Naładuj zużyty pieprz w aerozolu

I za pomocą strzykawki o pojemności 20 cm3, z adapterem z rurki z zakraplacza lub kambryku. Napełnij butelkę на naszym ekstraktorem pieprzu.
Naładuj zużyty pieprz w aerozolu

Naładuj zużyty pieprz w aerozolu

Wyciskamy zawartość strzykawki bez pozostałości, a następnie, przed odłączeniem, odwracamy całą strukturę, aby uniknąć wyciśnięcia płynu z powodu ciśnienia wytworzonego w puszce. I tak - aż do wypełnienia trzech czwartych objętości. Teraz musisz zrobić ekstrakt z pieprzu samowyodrębniający się (na naszą prośbę) z cylindra. Pomoże nam w tym zwykły gaz do tankowania zapalniczek.
Oto jeden:
Naładuj zużyty pieprz w aerozolu

Po wykonaniu adaptera z tego samego zakraplacza w taki sposób, że zawory butli gazowej i zaworu pieprzowego są uruchamiane jednocześnie, pompujemy gaz do momentu napełnienia dolnego cylindra. Łatwo ustalane przez ucho. Delikatnie, po wytarciu puszki z kapiącego pieprzu, włóż zakrętkę z przyciskiem na miejsce.
WSZYSTKO !!!
Twoja broń do samoobrony jest gotowa do ponownego użycia. Różnica polega tylko na tym, że AEROSOL może stać się JET-AEROSOL.
Wróć
Komentarze (3)
 1. Andrey
  #1 Andrey Goście 6 lutego 2019 14:37
  0
  350 rubli to nowy cylinder.
 2. Edward
  #2 Edward Goście 6 lutego 2019 18:56
  0
  Dźwięk koszt wszystkich komponentów do przeładowania.
  1. Andrey Kharitonov
   #3 Andrey Kharitonov Odwiedzający 13 lutego 2019 05:24
   0
   10 paczek pieprzu - 50 rub., Grzyb "Hawthorn" - 45 rub. Sąsiad dał tak szklankę bimbru. Powiedział, że mimo wszystko - „głowa” :) Nowy cylinder do tankowania zapalniczek - 65 rubli.
   Razem - 160 rubli.
   Powstały kaptur wystarcza na DWIE przeładowania. Gaz - raz na 20. Samo ładowanie trwa 15 minut z przerwami na dym.
   Co najważniejsze - „Łyżka do obiadu”
   Aby nowy spray mógł jeszcze dostać się do „Ohottovarova”.

Przeczytaj także

Kody błędów pralek