Zrób to sam
Kursy mistrzowskie, instrukcje, przydatne wskazówki, przepisy kulinarne.
» » »Dekoracja drzwi wewnętrznych
Prawie każda osoba ma momenty w życiu, gdy wnętrze domu staje się nudne i ponure, istnieje potrzeba zmiany lub przeróbki. Kobiety zaczynają się zmieniać meble i zdjęcia, wstawiaj nowe zdjęcia do ramek i tak dalej. Mężczyźni w większości rzadko obciążają się czymś pracochłonnym, najczęściej wszystko ogranicza się do pełnego otwarcia zasłon w oknach, cóż, to w zasadzie wszystko. Ale na próżno, ponieważ jeśli masz trochę wolnego czasu, możesz stworzyć coś pięknego i indywidualnego, a co najważniejsze - własnymi rękami. Na przykład udekoruj zwykłe drzwi wewnętrzne lub przednie ...
Do tego potrzebujesz: szerokiej taśmy maskującej, ołówka, noża lub maszynki do golenia, farby w sprayu w sprayu i odrobiny wyobraźni.


Najpierw powierzchnia drzwi musi być przyklejona taśmą maskującą. Każdy kolejny pasek powinien iść z lekkim zachodzeniem na poprzedni, niedopuszczone odcinki są niedopuszczalne.


Następnie powinieneś wziąć ołówek i zastosować wybrany rysunek, ponieważ istnieje wiele opcji! To może być wielkie serce (w prezent bratnia dusza), chińskie znaki, egipskie ozdoby, zwierzęta lub kwiaty, ogólnie, cokolwiek dusza zapragnie. (Zdjęcie poniżej to szkic starego drzewa).


Następnie należy wyciąć obraz i usunąć nadmiar taśmy ściśle wzdłuż konturów za pomocą noża lub brzytwy (bardzo ostrożnie, aby się nie skaleczyć). Wynik powinien być rodzajem szablonu.


Teraz nadszedł czas, aby wziąć spray. Jest lepszy niż farba (w tej sytuacji), ponieważ schnie szybciej i bardziej równomiernie leży na powierzchni, nie pozostawiając plam. Przed nałożeniem sprayu można dokładnie wstrząsnąć (2-3 minuty) i dopiero po tym użyciu.
Wybór koloru zawsze należy do wykonawcy, ponieważ upodobania i preferencje są bardzo różne. Ponadto wiele zależy od koloru samych drzwi, jeśli jest brązowy, powinieneś wybrać odcień, który się z nim nie połączy.
Tak więc nadszedł ostatni etap, minął czas suszenia (1-2 godziny), drzwi są pomalowane i gotowe do usunięcia taśmy.


W rezultacie uzyskuje się niezwykły i bardzo oryginalny rysunek, który zachwyci wszystkich swoim pięknem i oryginalnością.


To wszystko skończone.


Wróć
Komentarze (1)
  1. Rinat
    #1 Rinat Goście 8 sierpnia 2017 09:39
    1
    To jest dla wszystkich. Jeśli dobre, wysokiej jakości drzwi, po co coś na nich przedstawiać? We wnętrzu też nie ma nic, moja żona zdecydowanie nie pochwaliłaby takiego przedsięwzięcia.

Przeczytaj także

Kody błędów pralek