Zrób to sam
Kursy mistrzowskie, instrukcje, przydatne wskazówki, przepisy kulinarne.
» » »Przesyłanie zdjęć do tkaniny
Każdy z nas ma ulubione zdjęcia lub obrazy. Niezależnie od tego, czy jest to drogie zdjęcie, czy po prostu ładny obraz z Internetu. Może powinieneś spróbować stworzyć własną unikalną koszulkę, przenosząc ten obraz na tkaninę? Jest to bardzo proste, a wynik zadowoli nie tylko ciebie, ale także twoich bliskich.
Dzisiaj przeniesiemy obraz tylko na oddzielny kawałek materiału, łatwiej jest trenować. Następnie możesz przenieść rysunki na koszulkę, koszulkę i inne rzeczy. Ważne jest, aby zrozumieć, że najłatwiej jest przenieść obraz na bawełnę. Możesz także przenosić zdjęcia na jedwab. Obraz będzie jaśniejszy niż produkt bawełniany.
Przenieś obrazy na tkaninę

Przenieś obrazy na tkaninę

W tym przykładzie pokażę ci bardzo prosty sposób przesyłania zdjęć do tkaniny. Użyjemy przedmiotów, które można znaleźć w prawie każdym domu.
Jak widać, użyłem namalowanego obrazu naszego psa, ale ta metoda nadaje się również do każdego zdjęcia.

Pierwszy krok: co musisz przygotować


Przenieś obrazy na tkaninę

Potrzebne będą następujące elementy:
 • Materiał.
 • Obraz wydrukowany przy użyciu drukarki laserowej (jeśli jest wydrukowany przy użyciu drukarki atramentowej, nic nie będzie działać)
 • Olejek lawendowy
 • Kartka papieru.
 • Taśma klejąca.
 • Łyżka
 • Pędzel
 • Żelazko

Drugi krok: przygotowanie


Przenieś obrazy na tkaninę

Przenieś obrazy na tkaninę

Przenieś obrazy na tkaninę

Wyprasuj kawałek materiału. Jak widać, użyłem do tego poszewki na poduszkę.
Arkusz papieru należy umieścić pod tkaniną, jest on potrzebny do wchłonięcia nadmiaru płynu.
Użyj taśmy klejącej, aby przymocować obraz do tkaniny. Powinien być dublowany, szczególnie jeśli planujesz zawijać tekst. Jeśli nie zostanie to zrobione, obraz na tkaninie zostanie umieszczony z tyłu do przodu. Konieczne jest naprawienie obrazu, w przeciwnym razie może się przesunąć podczas pracy.

Trzeci krok: transfer obrazu


Przenieś obrazy na tkaninę

Przenieś obrazy na tkaninę

Przenieś obrazy na tkaninę

Upuść kilka kropli olejku lawendowego na zdjęcie i za pomocą pędzla równomiernie rozprowadź je na całej powierzchni. Ważne jest staranne przetworzenie całego obrazu, aby nie było suchych miejsc.
Po około 1-3 minutach możesz rozpocząć przesyłanie obrazu. Użyłem do tego łyżki. Za pomocą łyżki musisz zacząć delikatnie popychać obraz. Ważne jest, aby przesunąć cały obraz. Od czasu do czasu możesz delikatnie podnieść zdjęcie, aby zobaczyć, co się stanie.
Po przeniesieniu obrazu na tkaninę możesz usunąć papier i pozwolić tkaninie wyschnąć. Należy z góry powiedzieć, że przesyłany obraz będzie nieco mniej wyraźny niż oryginał. Ponadto, jeśli nie wszystkie obszary są dobrze wciśnięte, na materiale pojawią się luki.

Czwarty krok: wniosek


Przenieś obrazy na tkaninę

Wszystko, co pozostaje do zrobienia, to prasowanie tkaniny z przesłanym obrazem. Nie używaj funkcji pary. Temperatura prasowania może się różnić w zależności od rodzaju tkaniny. Ustaw maksymalną temperaturę odpowiednią dla tego rodzaju tkaniny.
Podczas tłumaczenia dużego obrazu najlepiej jest wygładzić arkusz w kilku przejściach. Aby to zrobić, powoli przesuń żelazko mocno dociśnięte do stołu wzdłuż dłuższego boku obrazu. Czas jednego przejścia powinien wynosić około 30 sekund.
Gotowe arcydzieło z przesłanym obrazem można prać w pralce w temperaturze 40 ° C (104 ° F). Ale tutaj ważne jest, aby wziąć pod uwagę, że z każdym praniem przesyłany obraz staje się jaśniejszy.
Oprócz tej metody istnieje nieco inna opcja. Ale do jego wdrożenia musisz najpierw skrobić tkaninę, a następnie poczekać, aż wyschnie. Skrobia nie wpłynie na końcowy wynik.
To wszystko, udało ci się, gratulacje!
Artykuł jest specjalnie przetłumaczony dla washerhouse.com/3/pl
.
Wróć
Komentarze (1)
 1. OlgaZachar
  #1 OlgaZachar Goście 6 sierpnia 2017 09:21
  2
  Piękny kaaak. Zachęcałeś mnie do robótek ręcznych! Ale nawet zapomniałem, jakie to fajne ... Spojrzałem na ciebie, przeczytaj to, to wszystko! Złapię mojego kota))), ale wydaje mi się, że fajnie jest drukować litery w lustrze: idź i wszyscy próbują czytać), zwłaszcza tekst)))

Przeczytaj także

Kody błędów pralek