Zrób to sam
Kursy mistrzowskie, instrukcje, przydatne wskazówki, przepisy kulinarne.
» » »Zestaw warsztatowy„ Apple Blossom ”
Opaska do włosów i broszka wykonana z zamszu z tworzywa sztucznego.
Zestaw Apple Blossom

I zacznij od wyboru materiałów do stworzenia wspaniałego zestawu. Przygotujemy:
 • - zamsz plastikowy w kolorze białym i oliwkowym.
 • - nożyczki.
 • - podstawa broszki.
 • - żelazna obręcz.
 • - Cienka dwustronna taśma.
 • - drut.
 • - florystyczna zielona taśma klejąca.
 • - nadruk z tworzywa sztucznego na liście.
 • - lżejszy.
 • - szklana kula dekoracyjna.
 • - gąbka piankowa.
 • - suchy pastel.
 • - folia.
 • - wilgotne ściereczki.
 • - pręciki do kwiatów.
 • - Moment klej.
 • - nożyce do drutu.

I przejdź do produkcji. Dla całej kompozycji wyprodukujemy 10 dużych kwiatów i 5 mniejszych. Kolejne 14 pąków i 20 liści. Będziemy pracować bez szablonów. Zacznijmy od dużych płatków kwiatów. Z białego zamszu wycinamy paski o szerokości 2 cm.
Zestaw Apple Blossom

Następnie wykonujemy 50 kwadratów o boku 2 cm.
Zestaw Apple Blossom

Następnie wytnij płatki z każdego pustego miejsca. Trzymamy kwadrat za jeden róg, a pozostałe są po prostu starannie zaokrąglone.
Zestaw Apple Blossom

I robimy płatki dla mniejszych kwiatów z kwadratów 1,5 cm i tniemy 63 kawałki.
Zestaw Apple Blossom

W ten sam sposób wykonujemy liście z zielonego zamszu przy użyciu preform o wielkości 2 cm. Przecinamy tylko boczne rogi.
Zestaw Apple Blossom

Z tych samych zielonych półfabrykatów 2 cm musisz wyciąć działki na 14 pąków. Taki szczegół jest jak kwiat z 4 płatkami. Kwadrat należy złożyć dwa razy na pół i uzyskać kwadrat podzielony na 4 równe części. A rogi kwadratu będą służyć jako wierzchołki działek. Nożyczki wycinają tylko wgłębienia między płatkami.
Zestaw Apple Blossom

Teraz idź do drutu. W przypadku liści wycinamy 13 półfabrykatów o długości 8 cm. Pąki potrzebują 14 segmentów o długości 6 cm, a do kwiatów użyjemy 16 sztuk po 5 cm Wszystkie te szczegóły zaczniemy przetwarzać za pomocą wykrojów kwiatowych. Dołączamy 3 pręciki do sześciu segmentów. I dołączamy pięć pręcików do pozostałych 10 części. A na tych ugotowanych częściach nawijamy florystyczną zieloną wstążkę, dobrze pokrywającą połączenie drutu z pręcikami. Następnie taśma powinna przejść przez wszystkie przygotowane półfabrykaty z drutu.
Zestaw Apple Blossom

Teraz przechodzimy do przetwarzania wszystkich wyciętych części. Zacznijmy od zielonych liści. Najpierw wytnij małe nacięcia wzdłuż krawędzi. Pod wpływem zapalniczki otwierają się pięknie. Następnie potrzebujemy żył wzdłuż liści. Można to zrobić na dwa sposoby. Pierwszym jest po prostu narysować wykałaczką z przodu arkusza. W drugiej metodzie podgrzewamy obrabiany przedmiot zapalniczką i szybko nakładamy teksturę arkusza na plastikowy odcisk palca. Naciskamy mocno, a także dostajemy smugi.
Zestaw Apple Blossom

Następnie powstałe liście z zielonym pastelem robią mały odcień wokół krawędzi. Tylko wilgotną ściereczką zbieramy odrobinę farby i rysujemy wzdłuż liści po obu stronach. Dodatkowo rozgrzewamy się nieco zapalniczką po niewłaściwej stronie środka prześcieradła i zginamy część na pół, wzmacniając środkową żyłę.
Zestaw Apple Blossom

Nadal pracujemy z liśćmi. Na 13 gotowanych dużych łodygach przymocuj liście. Możesz po prostu przykleić się do środka części, a my zajmiemy się wzmocnieniem. Przebijamy arkusz dwa razy drutem od podstawy w górę, a następnie przyklejamy krawędzie drutu i spód arkusza. Następnie, w razie potrzeby, możesz dodatkowo przyciemnić skrzyżowanie.
Zestaw Apple Blossom

Teraz zwracamy się do działek. Powinny być zabarwione z dwóch stron, pierwsze dwie przeciwległe części, a pozostałe dwie z drugiej strony. A przetwarzanie jest bardzo proste. Złożyć ponownie część dwa razy na pół i przewijać palcami, a następnie nieco ją wyprostować.
Zestaw Apple Blossom

Zestaw Apple Blossom

Następnie zaczynamy tworzyć podstawy dla pąków. Zajmie 14 kawałków folii o boku około 8 cm. Zwiń kulki. Wartość zależy od długości małych płatków, które powinny całkowicie leżeć od dołu do góry na folii. Wykonujemy wgłębienie na kuli za pomocą narożnika nożyczek. A na drucie z jednej strony wykonujemy małą pętlę. Następnie wkładamy drut do wnęki i nożyczkami mocno dociskamy górną krawędź folii do drutu. Dostajemy łodygę z podstawą dla pąka.
Zestaw Apple Blossom

Zestaw Apple Blossom

Czas pracować z płatkami kwiatów. Zacznijmy od kolorowania. Mokrym ręcznikiem zbieramy różową farbę i przesuwamy wzdłuż dolnego rogu płatka z dwóch stron. Następnie dodajemy kilka kawałków razem i malujemy je bokami cięcia. Wszystkie płatki przetwarzamy jednakowo.
Zestaw Apple Blossom

Teraz musisz nadać nowy kształt kolorowym płatkom. Do pomocy użyjemy szklanej kuli ozdobnej. Przytrzymaj płatek za ostrą krawędź, podgrzej zapalniczkę od dołu, szybko umieść ją na gumowej piance i natychmiast naciśnij piłkę.
Zestaw Apple Blossom

Okazuje się małe wgłębienia. Sprawiamy, że wszystkie płatki są takie same.
Zestaw Apple Blossom

Teraz przygotowaliśmy wszystkie podstawowe szczegóły. I przejdź do montażu pąków. Po pierwsze potrzebujesz łodygi z podstawą, działek i 3 małych płatków. Przyklej płatki z kolei na folii, najważniejsze jest całkowite pokrycie całej podstawy. Następnie włóż drut do środka zielonej części, unieś go i przyklej do pąka.
Zestaw Apple Blossom

Następnie zrobimy małe kwiaty. Przygotuj łodygę z 3 pręcikami i 4 mniejszymi płatkami.
Zestaw Apple Blossom

Przyklej płatki w kółko do pręcików, nałóż klej tylko na samą krawędź przedmiotów. Małe kwiaty są w połowie zamknięte. Aby duże kwiaty były otwarte, musisz dodatkowo schylić ostrą krawędź na każdym płatku. Rozgrzewamy trochę zapalniczką i zmniejszamy nachylenie. Trzeba tylko wziąć pod uwagę, że wklęsła część płatka i zagięcie rogu są skierowane w dół. A podczas składania samego kwiatu używamy łodygi z 5 pręcikami i pięcioma płatkami. Które staramy się trzymać tylko na wygiętym dnie części. Układamy je w kółko.
Zestaw Apple Blossom

Teraz zacznijmy zbierać broszkę. Początkowo przymocowujemy półfabrykat do broszki na drucianej podstawie, co da mocną podstawę dla całej broszki. Weź cienki i grubszy drut objętościowy, najmniejszą podstawę i taśmę klejącą.
Zestaw Apple Blossom

Z grubego drutu wykonujemy literę „T”. Szerokość górnej poprzeczki powinna odpowiadać długości małej podstawy. Cienki drut przez otwory w podstawie mocujemy do zgiętego drutu. Stosujemy wynikowy projekt do siebie i określamy obrót zapięcia igły, odcinając dodatkową długość nogi. I zawijamy i zamykamy wszystkie połączenia, nieprawidłowości zieloną wstążką. Długie krawędzie drutu owijamy osobno, będą służyć jako łodygi w broszkach.
Zestaw Apple Blossom

Broszka będzie miała 4 pąki, jeden mały i dwa duże kwiaty. Używamy 3 liści na łodydze i trzech dodatkowych, bez drutu. Dla wygody złożenia całej kompozycji zrobimy kilka bukietów. Najpierw połącz 3 pąki razem.
Zestaw Apple Blossom

Pod każdym pączkiem mamy liść z łodygą.
Zestaw Apple Blossom

Kolejna wiązka dwóch kwiatów, dużych i małych. Umieszczamy je nieco poniżej pierwszego.
Zestaw Apple Blossom

A w ostatnim bukiecie będzie pączek i duży kwiat. I naprawiamy to jeszcze niżej w naszym projekcie. Pozostaje tylko przykleić 3 liście według własnego uznania. Wskazane jest zamykanie brzydkich miejsc. Z cienkiej krawędzi drutu można skręcić zawinięcie. Nie przyklejaj niczego po niewłaściwej stronie, będzie tylko łącznik. Broszka jest gotowa.
Zestaw Apple Blossom

Pierwsze kroki na feldze. Pierwszym krokiem jest przetworzenie samej żelaznej obręczy. Najpierw przyklejamy dwustronną taśmę na zewnątrz. Jeśli taśma jest szersza niż odpowiedni rozmiar, wystarczy odciąć nadmiar. Następnie usuń drugi film i przymocuj cienki pasek liścia oliwnego i wytnij nadmiar. Na krawędziach obręczy wykonujemy dodatkowe nawijanie zamszu. A podstawa do dekoracji obręczy jest gotowa.
Zestaw Apple Blossom

Podczas montażu będziemy postępować podobnie jak broszki. Zbierzemy wszystko w bukiety i naprawimy je jeden po drugim. A w wolnym miejscu natychmiast ustal wszystkie szczegóły. Wykonujemy sparowane bukiety. Dwa bukiety najwyższego, który będzie w środku. Dwa duże kwiaty i liść na łodydze.W drugiej parze łączymy pączek, liść i mały kwiatek. Trzecia para dwóch dużych kwiatów z liściem. Następna para to dwa małe kwiaty z liściem na łodydze. I były bukiety trzech pąków.
Zestaw Apple Blossom

A teraz wszystko to należy naprawić na podstawie. Określ środek obręczy. Łączymy pierwsze dwa bukiety bliżej środka, odcinamy nadmiar drutu. Przyklejamy i dodatkowo używamy taśmy kwiatowej, którą owijamy całkowicie wokół podstawy.
Zestaw Apple Blossom

Wypróbowujemy również następujące bukiety i naprawiamy je poniżej podstawy. Bukiety nie mamy bardzo blisko. Owijamy taśmę bez przejść od wewnątrz. Zła strona też powinna być piękna.
Zestaw Apple Blossom

I tak z kolei naprawiamy wszystkie przygotowane bukiety. I za pomocą taśmy docieramy do samego dołu podstawy.
Zestaw Apple Blossom

I były luźne liście, które należy umieścić również na obręczy. Pamiętaj, aby przyklejać pojedynczo pod ostatnimi pąkami, a resztę układamy po całej strukturze z dwóch stron w miejscach, które nie są piękne. Prostujemy kwiaty, ponieważ mamy je na drucie. Ramka jest gotowa.
Zestaw Apple Blossom

Powodzenia wszystkim!
Wróć
Komentarze (1)
 1. Alena
  #1 Alena Goście 7 sierpnia 2017 10:33
  0
  Wszystko wygląda tak pięknie dla ciebie, ale na razie nie jest tak dla mnie, ale się nie poddaję. Myślę, że potrzebuję tak szczegółowej klasy mistrzowskiej, a nawet wielu szczegółowych zdjęć. Będę trenować, dopóki się nie nauczę! Dzięki za informacje.)

Przeczytaj także

Kody błędów pralek