Zrób to sam
Kursy mistrzowskie, instrukcje, przydatne wskazówki, przepisy kulinarne.
» » » »Broszka na 9 maja
Broszka 9 maja

Dzień Zwycięstwa jest dziś powszechnie obchodzony w Rosji. W tym wielkim dniu Rosjanie z dumą założyli wstążkę Świętego Jerzego dla swoich przodków. Ta biżuteria stała się bardzo popularna, biorąc pod uwagę niedawny wzrost patriotyzmu. I oczywiście wszyscy chcą zadowolić siebie i innych luksusowym akcesorium na piersi w tym ważnym dniu. W rzeczywistości zrobienie broszki na wakacje 9 maja własnymi rękami nie będzie trudne. Do pracy potrzebujemy:
  • Wstążka Świętego Jerzego.
  • Trójkolorowa wstążka.
  • Glina „Moment”.
  • Koraliki są brązowo-białe.
  • Zapięcie szpilką.
  • Zapalniczka

Broszka 9 maja

Zacznijmy więc tworzyć broszkę. Najpierw zaznacz wstążkę St. George na wstążkach tego rozmiaru:
1 wstążka (podstawa broszki) - długość 22 cm.
5 wstążek (płatków) - długość 7 cm.
Najpierw sklej razem długą taśmę bazową. Nie zapomnij przetworzyć każdej taśmy wzdłuż krawędzi z jaśniejszym płomieniem. Wykonaj końce wstążki jak flagę, wycinając mały trójkąt.
Broszka 9 maja

Następnie przechodzimy do formowania płatków, które później połączymy w gwiazdę.
Broszka 9 maja

Aby zrobić ulotkę, należy zgiąć taśmę na pół prostopadle.
Broszka 9 maja

Następnie pochyl się ponownie na pół.
Broszka 9 maja

Broszka 9 maja

To jest widok płatka z tyłu.
Broszka 9 maja

Teraz ponownie zgnij na pół i wygnij krawędzie do góry. Następnie przetwarzamy końce płatka za pomocą kleju. Kleimy. Robimy to z każdym z pięciu płatków.
Broszka 9 maja

Broszka 9 maja

Nadszedł czas, kiedy musisz pięknie ułożyć liście na taśmie bazowej i przymocować je za pomocą kleju. Przyklej piękny koralik na wierzchu lub jak płaski kamyk na zdjęciu. Na odwrocie również klejem przyklej zapięcie szpilką.
Broszka 9 maja

Broszka 9 maja

To wszystko, praca nad broszką dobiegła końca. Muszę powiedzieć, że może być całkiem sporo odmian. Na przykład możesz połączyć kolory dwóch wstążek trójkolorowych i wstążki Świętego Jerzego. Przynajmniej dodając zwykłe brązowe satynowe wstążki do gwiazdy.
Broszka 9 maja

Oczywiście możesz po prostu zawiązać wstążkę St. George 9 maja w zwykły sposób, ale niewątpliwie broszka własnymi rękami jest znacznie piękniejszym, eleganckim dodatkiem.
Wróć
Komentarze (0)

Przeczytaj także

Kody błędów pralek