Zrób to sam
Kursy mistrzowskie, instrukcje, przydatne wskazówki, przepisy kulinarne.
Tak więc rok 2016 dobiega końca. Choć dla wielu było to dość trudne, ponieważ musiało pokonać wiele trudności i zmian, Nowy Rok jest zawsze radosnym i długo oczekiwanym wydarzeniem, ponieważ zawsze będą zmiany, a na pewno będą na lepsze, ponieważ nie zdarza się, że zawsze jest trudne. Trudności zawsze przysparzają radości, ale kogucik również sprawi, że będziemy pracować. W końcu kogucik, w przeciwieństwie do małpy, jest bardzo poważnym i pracowitym zwierzęciem. Kogut przyzwyczaił się do pracy od wczesnych godzin porannych do wieczora, ale małpa, symbol 2016 roku, jest raczej zabawnym i psotnym zwierzęciem, które można brutalizować, a konsekwencje tego wszystkiego są dość poważne. Ale przeżyliśmy, żyliśmy w 2016 roku, a teraz musimy z godnością spotkać Nowy Rok 2017, rok koguta. To zwierzę zdecydowanie musi być na wakacjach sylwestrowych i ozdobić swój dom. Aby naprawdę być bardzo interesującym, możesz uszyć miękkiego fiuta na choince własnymi rękami.

Zacznijmy już teraz i aby dopasować koguta, musimy wziąć:
• Żółty jasny polar;
• Czerwony twardy filc;
• Schemat kogucika;
• Para biegających oczu;
• Wstążka jasnoróżowa satynowa wąska;
• złote dzwony;
• Kameleon i turkus dżetów dla biżuterii 5 i 6 mm;
• Holofiber do napełniania;
• Biała nić i igła.
Polarowy Kogucik

Polarowy Kogucik

Zgodnie z tym wzorem wyraźnie widzimy, ile i jakie elementy musimy wyciąć z tkaniny. Najpierw wytnij szczegóły naszego szablonu koguta. Obejmuje: dwa torsy, dwa brzuszki, dwie żółte filcowe głowy i parę na dziób, parę na ogon i grzebień, a także dwie pary nóg i skrzydeł.
Polarowy Kogucik

Polarowy Kogucik

Układamy żółty polar i zarysowujemy tylko żółte części zgodnie z wzorami. Pozostałe części są wycięte z czerwonego filcu.
Polarowy Kogucik

Polarowy Kogucik

Tak wiele różnych części naszego fiuta otrzymujemy.
Polarowy Kogucik

Polarowy Kogucik

Zaczynamy teraz szyć wszystkie części parami i lekko wypełniać je wypełniaczem.
Polarowy Kogucik

Polarowy Kogucik

Otrzymujemy trzy żółte elementy i siedem czerwonych elementów.
Polarowy Kogucik

Polarowy Kogucik

Teraz musimy rozłożyć przed sobą wszystkie szczegóły naszego koguta i złożyć go w jedną całość. Układamy części jeden na drugim i przyklejamy pistoletem do klejenia. Zawiązujemy kokardę z dzwoneczkami, a także pasek wstążki na pętlę, abyś mógł zawiesić koguta na choince. Wszystkie części koguta zostały zmontowane, otrzymujemy takiego żółtego pierzastego przyjaciela. Możesz robić takie kutasy i pogratulować wszystkim znajomym i krewnym na wakacjach. Dziękujemy za uwagę, do zobaczenia wkrótce.
Polarowy Kogucik

Polarowy Kogucik

Polarowy Kogucik

Polarowy Kogucik

Polarowy Kogucik
Wróć
Komentarze (0)

Przeczytaj także

Kody błędów pralek